Mavi Balina Oyunu Yine Can Aldı!

17 yaşındaki İbrahim Can Duma Mavi Balina oyununun kurbanı oldu. Bir süredir oyun severlerin başına musallat olan Mavi Balina yine can almaya devam ediyor.

Ülkemizde ve dünyada fazlasıyla oyuncusu bulunan bu can alıcı oyun ile ilgili her ay intihar haberleri paylaşılmakta. Bu seferde ülkemizin Ordu ilçesinde 17 yaşında İbrahim Can Duma’nın hayatının sonlandırmasına sebep oldu.

https://teknodiot.com/mavi-balinanun-kurucusu-cezasini-buldu-2230.html

Mavi Balina Oyunu Yine Can Aldı!

İnternet dünyasının gelmiş geçmiş en kötü oyunu olmaya aday olan Mavi Balina oyunu maalesef can almaya devam ediyor. İlk defa 2013 yılında çıkan oyun, 2015 yılında ilk intihar vakasıyla gündeme geldi. O tarihten beri bir çok genç çocuk hayatlarını sonlandırıyor. Türkiye’de de 142 gencin intiharıyla ilişkilendiren oyun, Ordu’nun Altınordu ilçesinde bir can aldı. İbrahim Can Duman’ın hayatına son vermesine neden olduğu düşünülen Mavi Balina oyunu,  İbrahim Can Duman’ı doğal gaz borusuyla intihara etmeye sürükledi. Cumhuriyet savcısı ise olay yerinde incelemeler yaptı ve intihar ile ilgili bir soruşturma başlattı.

Göz atın:   Watch Dogs Legion Sistem Gereksinimleri
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu