TeknoDiot.com
   
     

Mavi Balina Oyunu Yine Bir Can Daha Aldı!

Mavi Balina Oyunu Yine Bir Can Daha Aldı! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

14 yaşındaki Furkan Mavi Balina oyununun kurbanı oldu. Bir süredir oyun severlerin başına musallat olan Mavi Balina yine can almaya devam ediyor.

Ülkemizde de bir çok oyuncusu olup bu oyuncuların da oyunun sonunda ölümle sonuçlandığı bir lanet oyun olan Mavi Balina yine bir can daha aldı.

Bir Can Daha Aldı!

İnternette intihara sürükleyen oyun diye de geçen bu oyun yani Mavi Balina yüzünden 14 yaşındaki Furkan Şen intihar etti. Olay yerine gelen polis, yaptığı araştırmalar sonucunda Furkan’ın bilgisayarında Mavi Balina isimli oyunun bulunduğunu ve oyunda verilen komutlar sonrasında en son bölümde sizi intihara sürüklemekte. Furkan’da bu oyunun bir kurbanı oldu malesef. Furkan’ın anne ve babası, genç çocuğun cansız bedenini sabah ablasının bulduğunu söylüyorlar.

Mavi Balina Oyunu Yine Bir Can Daha Aldı! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Mavi Balina oyunu geçen hafta içinde de Hindistan ülkesinde bir can almıştı. Satvik Pandey, geçtiğimiz hafta Mavi Balina’yı birkaç gün oynadıktan sonra kendini trenin önüne atarak intihar etmişti. Buna benzer birçok  örnek geçtiğimiz günler içinde de yaşandı.