Mavi Balina Oyunu Yine Bir Can Daha Aldı!

14 yaşındaki Furkan Mavi Balina oyununun kurbanı oldu. Bir süredir oyun severlerin başına musallat olan Mavi Balina yine can almaya devam ediyor.

Ülkemizde de bir çok oyuncusu olup bu oyuncuların da oyunun sonunda ölümle sonuçlandığı bir lanet oyun olan Mavi Balina yine bir can daha aldı.

Bir Can Daha Aldı!

İnternette intihara sürükleyen oyun diye de geçen bu oyun yani Mavi Balina yüzünden 14 yaşındaki Furkan Şen intihar etti. Olay yerine gelen polis, yaptığı araştırmalar sonucunda Furkan’ın bilgisayarında Mavi Balina isimli oyunun bulunduğunu ve oyunda verilen komutlar sonrasında en son bölümde sizi intihara sürüklemekte. Furkan’da bu oyunun bir kurbanı oldu malesef. Furkan’ın anne ve babası, genç çocuğun cansız bedenini sabah ablasının bulduğunu söylüyorlar.

Mavi Balina oyunu geçen hafta içinde de Hindistan ülkesinde bir can almıştı. Satvik Pandey, geçtiğimiz hafta Mavi Balina’yı birkaç gün oynadıktan sonra kendini trenin önüne atarak intihar etmişti. Buna benzer birçok  örnek geçtiğimiz günler içinde de yaşandı.

Buğra Noyan899 Posts

<p>TeknoDiot.com’un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com</p>

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register