Mart Ayında Çıkacak En İyi 5 Oyun - TeknoDiot.com

Mart Ayında Çıkacak En İyi 5 Oyun

Abone Ol 

Mart ayı içinde çıkacak olan en iyi beş oyunu sizler için listeledik.

2018 yılı içinde, heyecan ve grafik bakımından en iyilerin yarışacağı bir yıl olarak görüyoruz. Aksiyon, macera ve buna benzer kategorilerde çıkacak oyunlardan Mart ayı içinde oyunculara sunulacak olan oyunlardan en iyi beş tanesini sizler için listeliyoruz. Aşağıdan oyun isimlerini ve oyunun içeriklerini öğrenebilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”12181″]

The Crew 2

Crew 2, Ivory Tower tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak olan bir yarış oyunudur. Bu oyun, 2014’ün The Crew filminin devamı niteliğindedir. Amerika’nın aşağı doğru ölçeklendirilmiş rekreasyonunda serbest dolaşım için açık dünya ortamı sunuyor. Oyun, oyuncuların otomobiller, motosikletler, tekneler ve uçaklar gibi çeşitli araçların kullanılmasına olanak sağlıyor.

Mart Ayında Çıkacak En İyi 5 Oyun

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

 

 


 

Sea of Thieves

Sea of Thieves, Rare tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından Microsoft Windows ve Xbox One için yayınlanacak olan bir aksiyon-macera video oyunudur. Birincil perspektifinden oynanan, korsan temalı bir aksiyon-macera kooperatifi multiplayer oynanabilmektedir. Oyun, Windows tabanlı kişisel bilgisayarlar ve Xbox One video oyun konsollarını desteklemektedir. Bir grup oyuncu bir korsan gemisi vasıtasıyla açık bir dünyayı dolaşır ve keşfeder; direksiyon, yelken, navigasyon, ateş topları kullanabilir ve diğer görevler gibi farklı roller üstlenebilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”11763″]

Mart Ayında Çıkacak En İyi 5 Oyun

 


 

Far Cry 5

Far Cry 5, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak bir aksiyon-macera birinci kişi tarafından oynanılan video oyunudur. Far Cry serisinin beşinci oyunudur.

[ilgiliicerik icerik_id=”10491″]

Mart Ayında Çıkacak En İyi 5 Oyun


 

A Way Out

A Way Out, Hazelight tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından EA Originals programı kapsamında yayınlacak olan bir aksiyon-macera video oyunudur. İki Sonsuz Hikayeden sonra Josef Fares tarafından yönetilecek ikinci video oyunudur. E3 2017’de açıklanan oyun, yalnızca tek oyuncu modu olmaksızın iki oyuncu arasındaki çevrimiçi veya yerel bölünmüş ekran kooperatifinde oynanabilecektir. Oyun şu anda 23 Mart 2018’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One’da yayınlanacak.

Göz atın:   PUBG 9.2 Güncelleme Notları Belli Oldu

Mart Ayında Çıkacak En İyi 5 Oyun


Agony

Agony, Madmind Studio tarafından geliştirilen ve PlayWay tarafından yayınlanacak olan hayatta kalma korku video oyunudur. Oyuncular cehennemin derinliklerinde geçmişi hakkında herhangi bir anı olmadan yolculuklarına acılı bir ruh olarak başlarlar. İnsanları yolda kontrol etme ve zihin dolu iblislere sahip olma özel yetenekleri, içinde oldukları aşırı koşullarda hayatta kalabilmek için gerekli önlemleri almalıdır.

Mart Ayında Çıkacak En İyi 5 Oyun

 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu