Mark Zuckerberg Canlı Yayında İfade Veriyor!

Mark Zuckerberg Canlı Yayında İfade Veriyor! (2. Duruşma)

Abone Ol 

Dün Facebook’un kurucusu olan Mark Zuckerberg Canlı Yayında Yargılanmıştı. Bugün ise canlı yayında ifadesi alınmaya devam ediyor. Facebook’ta milyonlarca kişinin kullanıcının verisini satmakla suçlanan Zuckerberg için 2. duruşma başladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Dün yapılan yargılama sırasında Mark Zuckerberg, 5 saat süren ilk duruşmada bolca özür dilemiş ve platformun paralı versiyonunun da ileriki dönemde sunulabileceğine işaret etmişti. Duruşma Amerika saatine göre olduğundan dolayı Türkiye saatine göre farklılık göstermekte. Facebook bu skandaldan sonra hem hisselerinde hemde kullanıcı sayısında oldukça fazla düşüş yaşadı. Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, bu büyük dava için hakim karşısına çıktı. İlk duruşma Facebook üzerinden dün canlı olarak yayınlandı.

[ilgiliicerik icerik_id=”15010″]

Facebook, duruşmada kişisel verilerin satılmasıyla ilgili ve daha bir çok ana başlık altında suçlanıyor. Facebook’ta NowThis Future sayfasında canlı olarak 2. duruşma yayınlanmakta. Bu Facebook skandalından sonra Tesla, Playboy gibi ünlü kurumlar da dahil olmak üzere birçok kurum ve kişi Facebook hesaplarını ve sayfalarını kapatmıştı. Mark Zuckerberg’ın yargılandığı 2. duruşmayı hemen aşağıdan canlı olarak izleyebilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15041″]

Zuckerberg’in çıkmış olduğu ikinci duruşmayı aşağıdan canlı olarak izleyebilirsiniz. Konu içerisinde zaman zaman güncellemeler gelecektir.

Göz atın:   TikTok Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL