TeknoDiot
     
     
     

Mark Zuckerberg Canlı Yayında İfade Veriyor! (2. Duruşma)

Mark Zuckerberg Canlı Yayında İfade Veriyor! (2. Duruşma)

Dün Facebook’un kurucusu olan Mark Zuckerberg Canlı Yayında Yargılanmıştı. Bugün ise canlı yayında ifadesi alınmaya devam ediyor. Facebook’ta milyonlarca kişinin kullanıcının verisini satmakla suçlanan Zuckerberg için 2. duruşma başladı.

Dün yapılan yargılama sırasında Mark Zuckerberg, 5 saat süren ilk duruşmada bolca özür dilemiş ve platformun paralı versiyonunun da ileriki dönemde sunulabileceğine işaret etmişti. Duruşma Amerika saatine göre olduğundan dolayı Türkiye saatine göre farklılık göstermekte. Facebook bu skandaldan sonra hem hisselerinde hemde kullanıcı sayısında oldukça fazla düşüş yaşadı. Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, bu büyük dava için hakim karşısına çıktı. İlk duruşma Facebook üzerinden dün canlı olarak yayınlandı.

[ilgiliicerik icerik_id=”15010″]

Facebook, duruşmada kişisel verilerin satılmasıyla ilgili ve daha bir çok ana başlık altında suçlanıyor. Facebook’ta NowThis Future sayfasında canlı olarak 2. duruşma yayınlanmakta. Bu Facebook skandalından sonra Tesla, Playboy gibi ünlü kurumlar da dahil olmak üzere birçok kurum ve kişi Facebook hesaplarını ve sayfalarını kapatmıştı. Mark Zuckerberg’ın yargılandığı 2. duruşmayı hemen aşağıdan canlı olarak izleyebilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15041″]

Zuckerberg’in çıkmış olduğu ikinci duruşmayı aşağıdan canlı olarak izleyebilirsiniz. Konu içerisinde zaman zaman güncellemeler gelecektir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Türkiye’de Instagram, Facebook’u Geçti

Buğra Noyan

Instagram Hikayelere Süper Yenilik Daha!

Buğra Noyan

Instagram Hikayelere Yeni Bir Özellik Daha Geldi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.