TeknoDiot.com
   
     

Maltepe İlçe Baymak Servis Merkezi

Maltepe İlçe Baymak Servis Merkezi Sponsorlu

Maltepe ilçe genelinde uzman kombici ustaları ile kombi tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamız bölgenin en eski firmalarından biridir. Yıllarını bu işe vermiş teknikerlerimiz ile sizlere profesyonel ve kaliteli tamir hizmeti sunuyoruz. Bizi yaşadığınız tüm sorunlar için anında arayabilirsiniz. Kış aylarında sürekli çalıştığı için kombilerin arıza verme olasılığı artar. Biz Maltepe Baymak Servisi olarak Baymak kullanıcılarına en hızlı şekilde servis hizmeti veriyoruz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız siz Baymak kullanıcılarına kusursuz bir tamir hizmeti sunuyor. Sektörün en modern firmalarından biri olan firmamız garantisi bitmiş tüm kombilere tamir hizmeti veriyor.

Sadece baymak kombilere mi bakıyorsunuz? En çok sorulan sorulardan birisi budur. Fakat biz sadece kombi değil klimalar içinde servis hizmeti veriyoruz. Hatta klimanızın markası ne olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Bölgenin en eski firmalarından biri olarak siz klima kullanıcılarına son derece kaliteli ve ekonomik bir tamir hizmeti sunuyoruz. Uygun fiyatlara klima tamiri için şubemizi 0216 388 83 88 numaralı telefondan şimdi arayın.

Firmamız Maltepe şubesi ile Maltepe halkına hizmet verdiği gibi Kartal Baymak Servisi şubesi ile de Kartal ilçesinde ikamet eden Baymak kullanıcılarına kombi, klima servis hizmetleri sunuyor. İlçenin en gelişmiş kombi tamir firmalarından biri olan Kartal şubemiz sorunlara yerinde çözüm üretmektedir. Baymak kombinizin sorunu ne olursa olsun Kartal Baymak şubemizi arayarak acil kombi servis talebinde bulunabilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş insanlar olarak sizlerin yaşadığı tüm sorunlara pratik çözümler üretiyoruz. Kombi alanında kendini kanıtlamış ustalarımızın her biri işinin ehli kişilerdir. Bizi arayarak yaşadığınız sorunun acil bir şekilde, yerinde giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Kartal ve Maltepe dışında şubeniz var mı? Elbette var. Kadıköy / osmanağa mahallesinde bulunan Kadıköy Baymak Servisi, şubelerimiz arasında en çok personeli olan şubedir. Kadıköy şubesini Üsküdar ilçe sakinleri de arayarak kombi ve klimaları hakkında tamir hizmeti alabilir. Baymak cihazlara sorunsuz çözümler üreten firmamız eski yeni tüm Baymak kombi modellerini yerinde tamir ediyor. Hiçbir şekilde kombileri söküp götürmeyiz. Arızası ne olursa olsun donanımlı Baymak Servis araçlarımızla sizlerin yaşadığı sorunlara yerinde çözüm getiriyoruz.
Firmamız son derece ekonomik çalışmaktadır. Ayrıca ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak için kayıt verirken belirtmeniz gerekir. Firmamızın yaptığı tüm onarımlar 1 sene garantilidir.