Mac Bilgisayarlar İçin Twitter Kaldırıldı! - TeknoDiot.com

Mac Bilgisayarlar İçin Twitter Kaldırıldı!

Abone Ol 

Dünyada en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter MAC Book kullanıcılarını üzecek bir karar aldı. Bu karara göre MAC uygulaması kaldırılıyor ve 15 martta desteğini kesiyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Uzun zamandır MAC’ler için tutarsız olduğu geri bildirimlerinde bulunan twitterın uygulaması MAC bilgisayarlar için kullanımdan kaldırılıyor. Twitter Support hesabından paylaştığı bir Tweet’te, resmi uygulamayı MAC App Store‘dan çıkarıp, artık indirilemeyeceğini, mevcut uygulamanın da desteğinin mart sonuna doğru kesileceğini duyurdu.

Yapılan paylaşımda tüm platformlarda tutarlı çalışan bir twitter hedeflediklerini, bugünden (16 şubat 2018) itibaren twitter uygulamasının artık MAC’ler için indirilmeyeceğini ve mevcut olan uygulamanın da 30 gün içinde desteğinin kesileceği aktarıldı.

[ilgiliicerik icerik_id=”11832″]

Tutarsız güncellemeleri ve istikrarsız sürümleri nedeniyle MAC App Store‘de üçüncü parti uygulamaları twitterın ana uygulamasından daha çok kullanılması bu kararın ana etkenlerinden olduğu düşünülüyor. Açıkcası Apple Watch için de twitter uygulamasının kaldırılmasından sonra bu gelen haber çok şaşırtmış olmadı.

 

Göz atın:   Oyunseverlerin Yeni Efsanesi: Excalibur G770

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL