Mac Bilgisayarlar İçin Twitter Kaldırıldı!

Dünyada en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter MAC Book kullanıcılarını üzecek bir karar aldı. Bu karara göre MAC uygulaması kaldırılıyor ve 15 martta desteğini kesiyor.

Uzun zamandır MAC’ler için tutarsız olduğu geri bildirimlerinde bulunan twitterın uygulaması MAC bilgisayarlar için kullanımdan kaldırılıyor. Twitter Support hesabından paylaştığı bir Tweet’te, resmi uygulamayı MAC App Store‘dan çıkarıp, artık indirilemeyeceğini, mevcut uygulamanın da desteğinin mart sonuna doğru kesileceğini duyurdu.

Yapılan paylaşımda tüm platformlarda tutarlı çalışan bir twitter hedeflediklerini, bugünden (16 şubat 2018) itibaren twitter uygulamasının artık MAC’ler için indirilmeyeceğini ve mevcut olan uygulamanın da 30 gün içinde desteğinin kesileceği aktarıldı.

[ilgiliicerik icerik_id=”11832″]

Tutarsız güncellemeleri ve istikrarsız sürümleri nedeniyle MAC App Store‘de üçüncü parti uygulamaları twitterın ana uygulamasından daha çok kullanılması bu kararın ana etkenlerinden olduğu düşünülüyor. Açıkcası Apple Watch için de twitter uygulamasının kaldırılmasından sonra bu gelen haber çok şaşırtmış olmadı.

 

Göz atın:   Monster Notebook Al, Death Stranding'i Kap!
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu