LoL’In Yeni Sezon İçin Hazırlanan Videosu Büyük İlgi Gördü

LoL’ın Yeni Sezon İçin Hazırlanan Videosu Büyük İlgi Gördü

Abone Ol 

Tüm Dünya’da büyük bir oyuncu kitlesine sahip çevrim içi PC oyunu LoL, tamamen Türkçe içeriği ve dil desteği sayesinde de ülkemizde en çok oynanan oyunlardan biri.

Kendine özgü tarzı ile her sezon en çok oynanan ve izlenen oyunlardan biri olmayı başaran League of Legends 2018 sezonu için hazır.  130’dan fazla karakter seçeneğine sahip oyunda yeni sezon başlangıcı olarak Riot Games “The Climb/Tırmanış” adlı yeni bir video yayınladı. League of Legends her sezon için oyuna köklü değişiklikler getirerek taktiksel ve stratejik oyun stilleri değiştiriyor ve geliştiriyor.

Biliyorsunuz ki 2018 sezon başlangıcından önce sezon öncesi bir dönem yaşandı ve oyuncular, LoL’a gelen köklü değişiklikleri bir süredir denemekteydiler. Rün ve kabiliyet sistemlerinin değişmesi, level sisteminin kaldırılması gibi önemli değişiklikler getirilen oyunda 60 da fazla yeni rün ile oyuncular kendilerine özgü oyun stili geliştirme konusunda daha özgür olacaklar. LoL’da artık her yeni seviye için oyunculara özel ödüller de olacak.

League of Legends’ta yoğun olarak 2017 sezonunda oyuncularla buluşan oyun içi görevler, 2018 sezonu için çeşitlenerek devam edecek. Bu görevler arasında sezon başlangıcına özel görevler yer alacakken, ilerleyen zamanlarda sezon boyunca kurgulanmış eğlenceli ve bol ödüllü yeni görevler de gelecek.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Kaynak: DP

Göz atın:   League of Legends 9.18 Yama Notları

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu