«
LoL Kış Mevsimi Şampiyonu SuperMassive Oldu! e-Spor Haberleri Oyun Haberleri

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi kış mevsimi şampiyonu BAUSuperMassive oldu. BAUSuperMassive final karşılaşmasında Royal Bandits’di 3-1 mağlup ederek şampiyon oldu.

Türkiye’nin en büyük e-Spor takımlarının karşılaştığı League of Legends turnuvasında kazanan belli oldu. Bugün saat 13:00’da başlayan final maçı SuperMassive

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde müthiş maraton son buldu. BAUSuperMassive ile Royal Bandits arasındaki muhteşem final karşılaşmasından zaferle ayrılan ekipse BAUSuperMassive’di. Gerçekten çekişmeli bir maç oldu ve kazanan BAUSuperMassive oldu!

LoL Kış Mevsimi Şampiyonu SuperMassive Oldu! e-Spor Haberleri Oyun Haberleri

Seriye oldukça aktif başlayan ve ilk iki karşılaşmada Royal Bandits‘e karşı erken oyunda üstünlüğü yakalayarak hızlı galibiyetler elde eden BAUSuperMassive, göz açıp kapayana kadar 2-0’lık avantajı elde etmişti. Üçüncü maçta Xin Zhao tercihiyle rakibini şaşırtan Royal Bandits bu karşılaşmayı kazanmayı başarsa da, ilk iki maçtaki oyun disiplinini yeniden Vadi’ye yansıtan BAUSuperMassive seriyi burada noktaladı ve 3. kez üst üste Kış Mevsimi Finali kupasını kaldırdı!

Bu sonuçla birlikte SUP kurulduğu günden bu yana katıldığı tüm KMF’leri kazanmayı başardı. Finalin ardından Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun, VFŞL 2018 Kış Mevsimi Finali’nin En Değerli Oyuncusu olan SnowFlower’a ödülünü takdim etti. Bizde TeknoDiot ekibi olarak BAUSuperMassive‘i tebrik ederiz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *