Logo Yazılım Samsun’da “Dijital Çağ”ı Anlattı

Logo Yazılım Samsun’da “Dijital Çağ”ı Anlattı

Abone Ol 

Kurumsal uygulama yazılımları alanında lider firmalardan Logo Yazılım, bu yıl altıncısı gerçekleştirilen BTvizyon Anadolu Toplantıları kapsamında Samsunlu bilişim profesyonelleriyle buluştu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Samsun Anemon Otel’de, 26 Temmuz Perşembe günü düzenlenen etkinlikte “KOBİ’lerde Dijital Çağ” konulu bir sunum yapan Logo Yazılım Kanal Satış Direktörü Altuğ Özmen, rekabette bir adım öne çıkmak isteyen KOBİ’lerin, dijitalleşmeye odaklanmaları gerektiğinin altını çizerek dijital dönüşüm süreçlerinde işletmelere her türlü desteği verdiklerinin altını çizdi.

Yaptığı sunumda Türkiye ekonomisinin çok büyük bir bölümünün KOBİ’lerden oluştuğunu vurgulayan Altuğ Özmen, hızla dijitalleşen dünyaya uyum sağlayamayan işletmelerin günümüzün zorlu rekabet koşullarında ayakta kalmalarının çok güç olduğunu belirtti.

[sp-related style=”dark” id=”20777″]

Logo Yazılım Samsun’da “Dijital Çağ”ı Anlattı

Özmen, “KOBİ’lerimiz teknolojideki gelişmeleri yakından takip ediyor ve buna bağlı olarak bir dönüşüm sürecinden geçiyor. Biz de Logo Yazılım olarak KOBİ’lerin iş süreçlerini daha hızlı ve çevik bir şekilde yönetebilmeleri için onlara rehberlik ediyoruz. 34 yıldır daha esnek ve verimli çalışmalarına ortam hazırlayan iş uygulamaları üretiyor, sahada yanlarında oluyor, verdiğimiz eğitimlerle bilgi birikimlerine katkıda bulunuyor, sorunlarına özel çözümler getirmek için çabalıyoruz.” dedi.

Altuğ Özmen, bilişim teknolojilerine ilişkin güncel gelişmelerin yanı sıra geleceğe dair vizyonların, deneyimlerin, bilgilerin, ürün ve çözümlerin paylaşıldığı toplantı aracılığıyla Samsunlu bilişim profesyonelleriyle bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu belirterek sözlerini tamamladı.

Göz atın:   Logo Yapmak İçin Yöntemler

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu