Logitech'ten Yeni Kablosuz Mekanik Klavye ve Oyuncu Faresi - TeknoDiot.com

Logitech’ten Yeni Kablosuz Mekanik Klavye ve Oyuncu Faresi

Abone Ol 

Logitech, IFA 2017 fuarı kapsamında ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Logitech bu sefer kablosuz mekanik klavye tanıttı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Popüler bilgisayar çevre bileşenleri üreten Logitech’in birde oyunculara has ekipmanlarda ürettiğini herkes bilir. IFA 2017’de de oyunculara özel bir ürün görücüye çıkarttı. Logitech, son yıllarda oyunculara özel ürünler geliştirmeye odaklandı. Logitech’inn IFA 2017’de tanıttığı ürünler olan G613 kablosuz mekanik klavye, G603 oyuncu faresi ile görücüye çıktı.

Logitech G613 Lightspeed mekanik oyuncu klavyesi, kullanıcıları kablodan kurtararak daha rahat oyun oynama imkanı sunuyor. Lightspeed teknolojisi sayesinde 1 ms gibi oldukça düşük bir raporlama süresine sahip. Klavye isteğinize bağlı Bluetooth bağlantısı ile kullanabiliyorsunuz. 150 dolar fiyat etiketine sahip.

Logitech'ten Yeni Kablosuz Mekanik Klavye ve Oyuncu Faresi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Logitech G613’da olduğu gibi Logitech G603’da da Lightspeed teknolojisini kullanan ve 1 ms raporlama oranı ile oldukça hızlı tepkiler veriyor. Oyuncular için çok iyi dereceler bunlar. Logitech G603 Lightspeed, 12.000 DPI gibi oldukça yüksek bir hassasiyete sahip olması yanı sıra Logitech G613’de de olduğu gibi Logitech 603 oyuncu faresine de Bluetooth üzerinden de kullanabiliyorsunuz. 18 aya yakın bir pil kullanım süresi sunuyor. 70 dolar fiyat etiketi ile raflarda yer alacak.

Logitech'ten Yeni Kablosuz Mekanik Klavye ve Oyuncu Faresi

Göz atın:   Logitech G, Mekanik Oyuncu Klavyesi G512'yi Tanıttı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!