Logitech G PC Gaming Ürünlerinde %18 İndirim! | TeknoDiot.com
arama

Logitech’ten “Yaza Merhaba”: Gaming Ürünlerinde %18 İndirim!

Dünyanın en iyi PC ekipman markası olan Logitech'ten oyunsever öğrencileri mutlu edecek haber geldi. Logitech "Yaza Merhaba" kampanyasını başlatarak Gaming ürünlerinde %18 İndirime gitti.
Logitech’ten "Yaza Merhaba": Gaming Ürünlerinde %18 İndirim!
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buğra Noyan Buğra Noyan

Dünyanın en iyi PC ekipman markası olan Logitech’ten oyunsever öğrencileri mutlu edecek haber geldi. Logitech “Yaza Merhaba” kampanyasını başlatarak Gaming ürünlerinde %18 İndirime gitti.

Logitech G, Logitech International’ın markası olan, PC ve Konsol oyun ekipmanları alanında dünya lideridir. Logitech G, yenilikçi tasarım, gelişmiş teknolojiler ve oyun oynamak için derin bir tutkuyla mümkün olan en üst düzey klavye, mouse, kulaklık, mousepad ve uçuş simülasyon ürünleriyle, her seviyedeki oyuncuya hizmet veriyor.

Logitech’ten "Yaza Merhaba": Gaming Ürünlerinde %18 İndirim!

Oyuncular için üretilmiş yüksek performanslı donanım serisini geliştirmeye devam eden Logitech G, yaza keyifli bir başlangıç yapmak isteyen oyunseverlere harika bir fırsat sunuyor. Bu kapsamda, 21 Mayıs – 21 Haziran 2018 tarihleri arasında seçkin (Teknosa vb.) mağazalarda Logitech G PC Gaming ürün ailesinden alışveriş yapan herkes, “Yaza Merhaba”  kampanyası kapsamında %18 indirimden yararlanabiliyor.

Okulların kapanmasıyla birlikte karnelerini alan öğrencileri de sevindirecek kampanya, gamepadler, yarış direksiyonları ve Saitek ürünleri haricindeki tüm Logitech G ürünlerini kapsıyor. Kampanya kampsamında Teknosa mağazalarında ve internet sitesinde bu indirimler mevcut. İndirimler sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya’da TeknoDiot