TeknoDiot
     
     
     

Logitech’ten “Yaza Merhaba”: Gaming Ürünlerinde %18 İndirim!

Logitech’ten "Yaza Merhaba": Gaming Ürünlerinde %18 İndirim!

Dünyanın en iyi PC ekipman markası olan Logitech’ten oyunsever öğrencileri mutlu edecek haber geldi. Logitech “Yaza Merhaba” kampanyasını başlatarak Gaming ürünlerinde %18 İndirime gitti.

Logitech G, Logitech International’ın markası olan, PC ve Konsol oyun ekipmanları alanında dünya lideridir. Logitech G, yenilikçi tasarım, gelişmiş teknolojiler ve oyun oynamak için derin bir tutkuyla mümkün olan en üst düzey klavye, mouse, kulaklık, mousepad ve uçuş simülasyon ürünleriyle, her seviyedeki oyuncuya hizmet veriyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”15590″]

Logitech’ten "Yaza Merhaba": Gaming Ürünlerinde %18 İndirim!

Oyuncular için üretilmiş yüksek performanslı donanım serisini geliştirmeye devam eden Logitech G, yaza keyifli bir başlangıç yapmak isteyen oyunseverlere harika bir fırsat sunuyor. Bu kapsamda, 21 Mayıs – 21 Haziran 2018 tarihleri arasında seçkin (Teknosa vb.) mağazalarda Logitech G PC Gaming ürün ailesinden alışveriş yapan herkes, “Yaza Merhaba”  kampanyası kapsamında %18 indirimden yararlanabiliyor.

Okulların kapanmasıyla birlikte karnelerini alan öğrencileri de sevindirecek kampanya, gamepadler, yarış direksiyonları ve Saitek ürünleri haricindeki tüm Logitech G ürünlerini kapsıyor. Kampanya kampsamında Teknosa mağazalarında ve internet sitesinde bu indirimler mevcut. İndirimler sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xbox One’dan Kötü Haber Geldi!

Buğra Noyan

Oyun Yapımında Hangi Yazılımlar Kullanılıyor?

Uğur Aydemir

Legends of Runeterra, PC ve Mobil İçin Resmi Olarak Çıktı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.