«
Logitech'den Sanal Gerçeklik Klavyesi Geliyor Bilgisayar Haberleri Donanım Haberleri Logitech Haberleri Sanal Gerçeklik (VR) Haberleri Teknoloji Haberleri

Oyun ekipmanları üreten popüler bir marka olan Logitech yeni bir klavye girişiminde bulunuyor. Yakın zamanda sanal gerçeklik klavyesini görebiliriz.

Sanal Gerçeklik gözlüğü çıktığından beri kullanıcılar klavye sorunu ile karşılaşıyordu klavyeye uzun zamandan beri hakim olan insanlar bile büyük zorluklar yaşamaktaydı bu konu hakkında HTC ve Logitech  iş birliğine başvurdu.

https://teknodiot.com/akilli-telefonlar-yeniden-zamlaniyor-5016.html

BRIDGE SDK ile gelişimini sürdüren sanal klavye projesi  sanal gerçeklikte büyük bir kolaylık sağlayacak gibi duruyor. Bu proje sadece HTC Vive için tasarlanıyor 150 dolarlık fiyata sahip olan bu sanal klavyenin yanında  Logitech G oyuncu klavyesi hediye ediliyor. Logitech ilk etapta 50 geliştirici kitini piyasaya sunması bekleniyor. Yakın gelecekte ise tabii ki bu sayının arttırılması planlanıyor.

 


Bir Cevap Yaz

Uğur Aydemir Hakkında

Uğur Aydemir

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, profesyonel olarak grafik tasarım işleriyle uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *