TeknoDiot
     
     
     

Logitech, Kablosuz Klavye ve Mouse Setini Türkiye’de Piyasaya Sundu

Logitech, Kablosuz Klavye ve Mouse Setini Türkiye’de Piyasaya Sundu

Logitech, hassaslık, rahatlık ve güvenilirlik özellikleriyle dikkat çeken klavye ve mouse seti MK540 Advanced’i Türkiye’de piyasaya sundu. Setin standart boyuttaki klavyesi, alışılagelmiş tuş dizilimiyle dikkat çekiyor.

Simetrik olarak tasarlanan mouse, sağ ve sol ele mükemmel uyum sağlayarak çok yönlü kontrol imkânı sunuyor. Uzun süreli kullanıma uygun üretilen setteki klavye pil değişimi olmadan 36 ay, mouse ise 18 ay çalışabiliyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”15567″]

MK540 Advanced, kutudan çıkan dahili Logitech Unifying USB alıcısı sayesinde, 10 metreye kadar güvenilir ve şifreli kablosuz bağlantı sunuyor. Özel tasarlanmış avuç içi dayanağı ve ayarlanabilir ayakları, rahat, sessiz ve hassas kullanıma imkân sağlıyor.

Klavyenin kullanışlı kısayol tuşları sayesinde, medya, hesap makinesi ve pil kontrolü gibi işlevlere doğrudan erişilebiliyor. Fn tuşuyla ulaşılabilen diğer kısayollar ise Logitech Options yazılımıyla kolayca ayarlanabiliyor.

Logitech, Kablosuz Klavye ve Mouse Setini Türkiye’de Piyasaya Sundu

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Qualcomm, Yeni Snapdragon 720G, Snapdragon 662 ve Snapdragon 460 İşlemcilerini Tanıttı

Buğra Noyan

Microsoft Surface Laptop 3, 15 İnçlik Bir Modelde Gelebilir!

Yusuf Karcılar

Google, Chromebook’lara Steam Getirmek İçin Kolları Sıvadı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.