TeknoDiot.com
   
     

Logitech, İstinye Park’taki Teknoloji Deneyim Alanı’yla Büyük İlgi Topladı

Logitech, İstinye Park’taki Teknoloji Deneyim Alanı’yla Büyük İlgi Topladı Logitech Haberleri Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Logitech’in D&R işbirliğiyle, İstinye Park’ta oluşturduğu Teknoloji Deneyim Alanı yoğun ilgiyle karşılandı. İşte detaylar…

Logitech şemsiyesi altında bulunan, Logitech G, Ultimate Ears ve Jaybird markalarına ait ürünlerin deneyimlenebildiği alanda heyecanlı oyun turnuvaları ve eğlenceli yarışmalar yapıldı.

Ürünleriyle oyun deneyimine değer katan Logitech G, kurduğu deneyim alanıyla ziyaretçiler tarafından dikkat çekti. CS:GO, Zula, Wolfteam ve Point Blank gibi popüler FPS oyunlarının turnuvalarının gerçekleştirildiği etkinlikte, katılımcılara oyun içi ödüller ve Logitech G ekipmanları hediye edildi.

Logitech, İstinye Park’taki Teknoloji Deneyim Alanı’yla Büyük İlgi Topladı Logitech Haberleri Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

https://teknodiot.com/bitcoin-yukseliyor-bir-rekor-daha-7165.html

Hediyeler Verildi!

Yayıncılara özel olarak kurulan alanda C922 Pro Stream Webcam deneyimleme fırsatı bulan ziyaretçiler, HWA yayıncılarından Ecem Aytimur’la da tanışma fırsatı buldu. HWA Wolfteam Türkiye Şampiyonları kadrosunda yer alan Hybrid ve Combatstar ile oyun oynama şansı elde eden katılımcılar, G29 deneyim alanında da Grand Turismo Sports oyunuyla sürüş keyfinin tadını çıkardı.

Kablosuz, su geçirmez ve darbelere dayanıklı yapısıyla dikkat çeken Ultimate Ears, kurduğu renkli standıyla katılımcıların ilgisini çekti. Ürün özelliklerinin birebir deneyimlediği alanda katılımcılar eğlenceli dart yarışmasıyla birbirinden güzel hediyelerin sahibi oldu.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye giriş yapan Jaybird, sporcular için özel olarak tasarlanan kablosuz kulak içi kulaklıklarını doğasına uygun olarak koşu bandı üzerinde denetme fırsatı sundu.

Basın Bülteni