TeknoDiot
     
     
     

Logitech, “2017 Good Design Awards”tan 19 Ödülle Döndü

Logitech, “2017 Good Design Awards”tan 19 Ödülle Döndü

Ürünleriyle üst üste 7 yıldır GOOD DESIGN™ ödülünü alan Logitech, “2017 GOOD DESIGN™ Award” kapsamında 19 ödüle birden layık görüldü.

Selçuk İnan’ın Galaxy “S8” Davasının Kararı Belli Oldu

 

Her yıl dünyanın dört bir köşesinde üretilen yenilikçi endüstriyel ürünlerin ve grafik tasarımların ödüllendirildiği yarışma hakkında bilgi veren Logitech Tasarım Müdürü Alastair Curtis, “Logitech, 2017 yılında birçok farklı kategoride aldığı tasarım ödülleriyle kendi şirket rekorunu kırdı. İnsanların sevdiği ve keyif aldığı istisnai ürünler tasarlama hedefimizi tanıyan saygın kurumlar tarafından sürekli ödüllendirilmek bizi onurlandırıyor. Özenle yürüttüğümüz çalışmaların, Good Design gibi prestijli bir yarışmada 7 yıldan bu yana ödüle layık görülmesinden mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Good Design Ödülleri, “Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi” ile “Avrupa Mimarlık, Sanat, Tasarım ve Kentsel Araştırmalar Merkezi”nin işbirliğiyle düzenleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Türk Telekom’dan Klavye Uygulaması: TAMBU

Buğra Noyan

Rus Bombardıman Uçağı PAK DA’nın Motoru Bu Yıl Test Edilecek

Buğra Noyan

Huawei Mate 30 Pro Çalışır Halde Görüntülendi (Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.