TeknoDiot.com
   
     

Liseli Gençten %100 Türk Yapımı Online Oyun

Liseli Gençten %100 Türk Yapımı Online Oyun Girişimcilik Haberleri Oyun Haberleri

Ülkemizde artık girişimci gençleri görüyoruz ve gerçekten bu bir gurur kaynağı. Liseli genç girişimci olan Salih Selim Belek tarafından geliştirilen Armada Battle oyunu %100 Türk oyunu olarak yayınlandı.

Şanslıyız ki ülkemizde yerli oyun geliştiricileri ve yerli oyunlar artıyor. Bu oyunlar arasına yeni katılan Online Deniz Savaşı Oyunu olan Armada Battle bu oyun %100 Türk yapımı ve liseli genç olan Salih Selim Belek tarafından yapıldı.

Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi’nde okuyan Salih Selim Belek’in henüz lisedeyken geliştirdiği yerli oyun Armada Battle oyun severlerin beğenisine sunuldu. Ayrıca 6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında Games Week İstanbul oyun fuarında tek yerli online oyun olarak standına sahip olacak. Başarılı bir girişimcinin başarılı bir oyuna imza attığı belli oluyor. Oyunun ön kayıt aşamasında bile 10 binden fazla kayıtlı kullanıcıya erişti. Şuanda Alfa sürümünde olan Armada Battle oyunu 1 ay içerisinde 200 bin görüntülenmeye ulaştı. Şu anda 6 farklı dil desteğiyle 11 farklı ülkede 20.000’den fazla oyuncuya sahip yerli oyun her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Liseli Gençten %100 Türk Yapımı Online Oyun Girişimcilik Haberleri Oyun Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”18262″]

Armada Batlle Oyunu Nasıl Bir Oyun?

Armada Battle, çevrimiçi aksiyon tabanlı deniz savaşı oyunudur. Başlangıçta küçük bir filika ile başladığınız yolculuğa sistem ve düşman gemilerini batırarak, deniz canavarlarını avlayarak ganimetler kazanırsınız. Bu ganimetlerle yeni, daha güçlü gemiler satın alarak geminizi top ve envai çeşit aksesuarlar ile geliştirebileceğiniz bir korsan oyunudur.


1 yorum

Avatar
günay doğan 28 Mayıs 2018 at 14:40

bu oyun çok güzel

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.