Life is Strange, Kısa Süreliğine Steam ve iOS'ta Ücretsiz!

Life is Strange, Kısa Süreliğine Steam ve iOS’ta Ücretsiz!

Abone Ol 

Life is Strange oyununun yapım firması olan  Square Enix, daha fazla insanın,  denemesini sağlamak için oyunu kısa süreli olarak ücretsiz yaptı. Şuanda iOS ve Steam üzerinde ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

İlk olarak Life is Strange nasıl bir oyun olduğunu açıklamak gerekebilir. Life is Strange, seçimlerinizle gelişen bir oyundur. Oyuncular, zamanı geri alabileceğini öğrenen, fotoğraf aşığı Max Caulfield‘ın hikayesini yaşıyorlar. Life is Strange, kısa süreliğine iOS ve Steam’de ücretsiz, bu kampanyanın yanı sıra Steam’de tüm bölümleri  3 Nisan’a kadar 7,75 TL’ye sahip olabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”14288″]

Life is Strange, Kısa Süreliğine Steam ve iOS'ta Ücretsiz!

Oyun, oyuncuların yaptığı seçimlere bağlı olarak çoklu sonlar sunuyor. Ayrıca, yeni bir fotoğraf modu, oyuncuların fotoğraf çekmelerine ve bunları filtrelerle değiştirmelerine ve daha sonra paylaşmalarına olanak tanıyor. Life is Strange’in toplam 5 bölümü bulunuyor. iOS sürümünde normalde 3 dolar fiyat etiketine sahip diğer dört bölümün ise fiyatları 1 dolar ile 5 dolar arasında değişiyor. Oyun, iPhone 6, iPad Air 2, iPad Mini 4 veya daha yeni cihazlardan indirilebiliyor. olan Life is Strange, Steam’de ise tüm bölümleri 31 ₺ (Episodes 1-5) Steam’de sadece 1. bölümü ücretsiz. Ayrıca şuanda oyunun tüm bölümleri indirimde 31₺’den 7,75₺’ye inmiş durumda. Life is Strange’ın Steam sayfasına buradan, iOS sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

 

Göz atın:   Fortnite Mobile Destekleyen Android Cihazlar Açıklandı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu