Life is Strange iOS'a Geliyor! - TeknoDiot.com

Life is Strange iOS’a Geliyor!

Zamanı yönlendirebilen bir genci konu alan popüler oyunlardan bir tanesi olan Life is Strange iOS’a geliyor.

Zamanı yönlendirebilen bir gencin konu olduğu ve tek tek bölüm-bölüm sunulan macera ve gençlik draması oyunu ”Life is Strange14 Aralık tarihi itibariyle iOS platformunda çıkışını gerçekleştirecek. Oyunla ilgili bilgi vermek gerekirse, oyun beş bölümden oluşuyor.

Zamanı geriye alma yeteneği olduğunu anlayan Max Caulfield isminde bir karakterimiz bulunuyor. Oyun daha önce bilgisayar ve konsollarda çıkışını gerçekleştirmişti. Oyuncuların bu oyunu sevme nedenlerinden en önemlisi de: Hikayenin akışını kontrol edebilmeniz. ”Life is Strange’‘ isimli bu oyunun ilk bölümü App Store’da 2.99$ (yaklaşık 12 ₺) fiyat etiketiyle satılıyor.

Life is Strange iOS'a Geliyor!

Oyun içi satın alımlar sayesinde 2. ve 3.bölümü de oyun içinden satın alabileceksiniz. Geriye kalan 4. ve 5. bölümler ise 2018 yılı’nın başında çıkacak. 2.ve 5.bölümlerin de içinde bulunduğu ‘Season Pass‘i satın alırsanız,%10 indirim kazanacaksınız. Life is Strange’den daha önce yayınlanmaya başlayan ‘Before the Storm‘un son bölümü 20 Aralık‘ta çıkacak.

Oyunun, oynayan oyuncular tarafından alınan geri bildirimlerine bakılarak (Steam destekli) oyuncuların oyunu çok sevdiklerini söylemek pekte yanlış olmaz gibi duruyor. Fakat mobil versiyonu beğenilir mi, beğenilmez mi,işte orasını 14 Aralık günü ve sonrasında göreceğiz. İndirmek için tıklayın.

Göz atın:   Projemark, Türkiye'nin Yeni Dijital Marketi!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu