TeknoDiot
     
     
     

LG V40 ThinQ Hakkında Bilinenler

LG V40 ThinQ Hakkında Bilinenler

LG’nin ilk üç kameralı cihazı olacak olan LG V40 ThinQ modeli hakkında tüm bilinen detaylar sızdırıldı. LG V40 ThinQ, adından söz ettirebilecek yeni gelişmelerle karşımıza çıkıyor.

LG V40 ThinQ Hakkında Bilinenler

LG V40 ThinQ, yeni ortaya çıkan fotoğraflara göre, çentikli bir ekran ve arka kısımda üçlü kamera ve tek LED flaş ile birlikte gelecek. V40 ThinQ yazısının yukarısında bir parmak izi okuyucu gözümüze çarpıyor.

LG V40 ThinQ modelinde 3,5 mm kulaklık jakına USB-C bağlantı noktasına ve Google Asistan’ı açmak için kullanılabilecek üçüncü bir donanım düğmesine sahip olduğu gözlerden kaçmıyor. Sızdırılan görsellerde ki V40’ın kilit ekranında 16 Kasım tarihi telefonun sadece birkaç aylık olduğunu gösteriyor ancak V40’ın 5 Ekim’de yayınlanacağı daha önceki bir söylentiyle ilgili olmadığı söyleniyor.

LG V40 ThinQ Hakkında Bilinenler LG V40 ThinQ Hakkında Bilinenler

Kilit ekranındaki tarih cihazın tanıtım tarihini işaret olabilir. Fotoğraflardan görebileceğiniz gibi V40 modeli, V30 ve V35 tasarım dilini koruyor ve birkaç önemli güncelleme yapıyor. Arkaya monte edilen parmak izi sensörü dikkat çekiyor. Ön tarafta bir OLED paneli kullanan ve G7’ye benzeyen büyük bir ekran var ve V40 bir üst kenara sahip. Genellikle “V” serisinde olan ikincil ekran aslında.

Güç düğmesi ve SIM kart yuvası cihazın sağ tarafında bulunuyor. Ses düğmeleri ve özel bir düğme(muhtemelen Google Asistan için) V40 ThinQ’nun sol tarafındayer alıyor. Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisini kullanması muhtemel olarak gözüküyor. Yazılım tarafında ise cihazda, Android 9.0 Pie yer alacak gibi gözüküyor.

 

LG V40 ThinQ Hakkında Bilinenler

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xiaomi, Mi CC9 Pro’yu Yarın Satışa Çıkarıyor!

Yusuf Karcılar

Apple’dan iPhone X İçin Türkçe Reklam!

Buğra Noyan

Samsung Galaxy S10’un Ön Sipariş Tarihi Belli Oldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.