LG Super UHD ile Dünya Kupası Heyecanı

LG Super UHD ile Dünya Kupası Heyecanı

Abone Ol 

LG Super UHD ile Dünya Kupası Heyecanı birlikte artıyor. Dünya Kupası heyacanı tüm hızıyla devam ediyor. Final maçlarının keyfini her açıdan gerçek ve net renkler sunan LG Super UHD TV ile çıkarın.

takipçi satın al
takipçi satın al


Nano Cell teknolojisine sahip LG SUPER UHD TV diğer geleneksel TV’lerin aksine yan açılarda bile renk bozulması olmadan gerçek ve net renkler sunuyor. Ayrıca ekrandaki nano ölçekli parçacıklar istenmeyen fazla ışığı absorbe ederek görünen RGB renklerinin saflığını arttıyor, bu şekilde de saf ve canlı renkler elde ediliyor.

LG Super UHD ile Dünya Kupası Heyecanı

[ilgiliicerik icerik_id=”19748″] Tam Dizi Karartma teknolojisine sahip LG Super UHD TV ile daha derin siyahlar, daha net ve keskin görüntüler, arttırılmış kontrast ve benzersiz bir izleme deneyimi sizi bekliyor! TV detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Göz atın:   Nokia 8.3 5G Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu