LG PUBG TAMGAME Büyük Final

LG PUBG TAMGAME Büyük Finali

Oyunseverler tarafından aylardır heyecanla beklenen lig Cumartesi günü gerçekleştiriliyor. Türkiye’nin en kapsamlı eSpor etkiliği olan ‘LG PUBG TAMGAME’ ligi büyük finali, tüm dünyadan canlı olarak izlenebilecek.

Tüm dünyada 40 Milyondan fazla oyuncusu olan PUBG oyunu, anlık 3.3 Milyon oyuncu rekorunu da elinde bulunduruyor. Dünyada ve Türkiye’de fenomen olan hayatta kalma oyunu PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG), LG Electronics’in ana sponsorluğunda Türkiye’deki PUBG ve eSpor severler ile bir araya getiyor.

TAM Game ve PUBG Corp işbirliği ile Türkiye, Azerbaycan ve Arap Ülkelerini kapsayan ilk onaylı PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Ligi ‘LG PUBG TAMGAME’de Mart ayından bu yana 1920 oyuncu mücadele verdi.  Yapılan maçlar ve yarı finalin ardından büyük finale katılmaya hak kazanan 20 takım, şampiyonluk için mücadele edecek. 15 – 35 yaş arası oyuncuların yer aldığı ligin büyük finalinde toplam 60 bin dolarlık nakit ödülün dağıtılacak. ‘LG PUBG TAMGAME Ligi’nin finalinde şampiyon olan takım, 16 bin dolar nakit ve ana sponsordan ekipman ödüllerinin yanı sıra, Berlin’de 25-29 Temmuz’da gerçekleştirilecek olan 2 Milyon dolar ödüllü ‘PUBG Global Invitational’ turnuvasına katılmaya hak kazanacak. Ayrıca büyük finalde dereceye giren 2. takım 8 bin dolar, 3. takım 4 bin dolar para ödülünün sahibi olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”19703″]

LG PUBG TAMGAME Büyük Finali

Büyük final boyunca oyunseverler ve katılımcılar, oyunun sevilen karekterleri ve oyunda kullanılan araçlarla fotoğraf çektirme imkanı da bulacaklar. Büyük finale katılacak takımlar ise şöyle: Beşiktaş eSports, Team Turquality, Sangal eSports,  YoungStars, Plan-B Gaming, The Order, Griffins, HWA Gaming, BE RIGHT BACK,  Moria’s Sons, Oyun Hizmetleri, Mod-Z eSports, Gaz Gezenler, Ice Esports Club, Dark Passage, Invictum eSports, Team Ready, Kızıl Elma, Roar Of Lions. Biletleri GameSatış sitesinde günler önce satışa sunulan dev organizasyon, oyun dünyasının yakından tanıdığı Enis Kirazoğlu ve Zeynep Gençağa’nın sunumu ile yapılacak.

Göz atın:   PUBG 24 Nisan Güncelleme Notları (Güncelleme #28 - Yeni Özellikler)
[ilgiliicerik icerik_id=”19563″]

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu