LG, Kıvrık Tasarımlı Bir Akıllı telefon Üretecek - TeknoDiot.com

LG, Kıvrık Tasarımlı Bir Akıllı telefon Üretecek

Abone Ol 

LG Rollable, yeni bir akıllı telefon yaratmak üzere. Gadget, ekranının bir kasa içine katlanabilmesi nedeniyle alışılmadık. Portal LetsGoDigital’in bilgilendirir bu konuda.

Geliştiriciler, ekranı kenarlar boyunca uzanacak bir cihaz yaratacaklar. Cihazın geri kalanı aynı olağan işlevlere sahip olacaktır. 

Katlandığında, cihaz sıradan bir akıllı telefon gibi görünür, ancak gerekirse, ekranı uzatmak için kenarları sağa ve sola çekebilir ve böylece gadget’ın boyutunu önemli ölçüde artırabilirsiniz. İçeride özel bir yay mekanizması kullanılmıştır. Görünüşe göre, gerekirse, kullanıcı ekranı yalnızca bir taraftan “dışarı çekebilecek”.

B Projesi ekranı, kompaktlık için daraltılabilir ve geniş bir ekrana genişletilebilir.

Yeni gadget gelecek yılın başından itibaren satışa sunulmalı, aynı zamanda özelliklerinin detayları da öğrenilecek. 

LG, Kıvrık Tasarımlı Bir Akıllı telefon Üretecek

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu