TeknoDiot.com
   
     

LG G7 Yeni Bir Özelliğe Sahip Olacak

LG G7 Yeni Bir Özelliğe Sahip Olacak Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

LG G7 yeni bir özellikle geliyor. LG G7 modeli LG G6’ya nazaran daha farklı bir özelliği bünyesinde bulunduracak.

LG’nin yeni nesil amiral gemisi olacak olan LG G7 modeli çok farklı bir özellik ile raflarda yerini alacak. LG tarafından ortaya çıkarılan bir patent, Koreli şirketin bir sonraki LG G7 amiral gemisi için gelişmiş bir iris tarayıcı hazırladığını ortaya koydu. İris tarayıcısı, gözün biyometrik özelliklerini kontrol eder.

https://teknodiot.com/google-playde-2017nin-en-iyi-oyunlari-belli-oldu-6853.html

LG G7 Yeni Bir Özelliğe Sahip Olacak Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

LG G7’de Gelişmiş İris Tarayıcısı Yer Alacak!

LG’nin yeni amiral gemisinde gelişmiş iris tarayıcısı yer alacak. LG G7‘ye sahip olacak kullanıcılar LG G7’nin kilidini açmakla kalmaz aynı zamanda hassas bilgilerin korunmasına yardımcı olacak bir özellik. İris tarayıcısı, gözün biyometrik özelliklerini kontrol eder ve irisin ne kadar ışık aldığına bağlı olarak irisin boyutunu değiştirdiği için hafif bir ekran ve karanlık bir ekran ile kurulur.

İris tarayıcısı hemen hemen Apple’ın iPhone X modelinde bulunan FaceID gibi ancak LG G7’de bulunan özellik sadece göz tarayıcısı diyebiliriz. LG’nin bu özelliği kızılötesi ışıkla çalışıyor ve LG kızılötesi görüntüden normal görüntüye geçebilen bir kamera geliştirmiş. Bu özellikle LG firması gerçekten sıkı geliyor diyebiliriz.