TeknoDiot
     
     
     

LG’nin Yeni Telefonu: G7 ThinQ’nün Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı!

LG'nin Yeni Telefonu: G7 ThinQ'nün Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı!

Güney Koreli dev bir şirket olan ve teknoloji devi LG, önümüzde ki ay tanıtılacak olan LG G7 ThinQ’nun görselleri sızdırıldı.

LG'nin Yeni Telefonu: G7 ThinQ'nün Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı!

G7 ThinQ Özellikleri

Snapdragon 845, 4GB veya 6GB RAM, QHD + çözünürlüğe sahip 6 inçlik bir M + LCD RGBW paneli ve her zamanki gibi 19: 9’luk bir en boy oranı bekleniyor. Şu anda, söylentiler nisan ayı sonu duyurusuyla Mayıs lansmanına işaret ediyor.kameralar yatay olarak dikey olarak düzenlenecektir.

[ilgiliicerik icerik_id=”14916″]

Ayrıca, bir süredir ilk defa LG, arkaya monte edilen parmak izi tarayıcısına yerleştirmek yerine yana monte edilmiş bir güç anahtarı yerleştiriyor. LG’nin bir AI asistanı kısayolu ekleyebileceğini aktaran ses kıskacının altında ek bir düğme de var. LG, süper geniş kameranın sahip olması ve bu şekilde öne çıkmayı tercih etmesinin çok daha eşsiz bir özellik olduğunu ortaya koyuyor. Ayrıca LG G7 ThinQ çeşitli renk seçeneklerinde mevcut olacak.

LG'nin Yeni Telefonu: G7 ThinQ'nün Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı!

 

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei Mate 30 Lite Basın Görselleri Sızdırıldı

Buğra Noyan

Moto E6 Play Lansmanı Öncesi Tasarım Ortaya Çıktı!

Yusuf Karcılar

Oppo Reno Z Ortaya Çıktı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.