TeknoDiot
     
     
     

LG G7 İlk Konsept Videosu Yayınlandı

LG G7 İlk Konsept Videosu Yayınlandı

LG’nin şuanda ki amiral gemisi LG V30’dan sonra çıkması beklenen bir diğer model ise LG G7 ve LG G7’nin konsept videosu yayınlandı.

LG G6 ve LG V30′dan bekleneni aldı LG firması ve önünde bir başka model daha var. LG G7 modeli. LG G7 modelinin konsept videosu yayınlandı. Henüz LG V30 Türkiye’de  satışa sunulmasa da LG, G7 için çalışmalarını sürdürüyor. LG G6, Galaxy S8 gibi modeller ile mobil pazara yenilik getidiler. Bu yenilik ne derseniz. Çerçevesiz ekran yani 18:9 ekran formatı ile bir başka markaların modelleride bu ekran kasa oranı ile piyasada yerini alıyor.

:: Amazon’da Kaç Kişi Çalışıyor?

:: Android Oreo Güncellemesi Alacak Motorola Modelleri

LG’nin bir daha ki sene LG G7 ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. LG G7 Şubat 2018 yılında düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresinde tanıtılması bekleniyor. Hazırlanan konsept video’da göreceğimiz üzere ekran çerçeve oranı %87 seviyesinde olacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Realme, XT, 5 ve 5 Pro İçin Çekirdek Kaynak Kodlarını Yayınladı!

Yusuf Karcılar

World of Warcraft Classic Yayında

Buğra Noyan

Efsane Japon oyunu Langrisser Mobile sonunda Türkiye’de!

Adil Anıl Öktem

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.