Legacy of Discord – Assasin’s Creed Güncelleme

Legacy of Discord – Assasin’s Creed Güncelleme

Abone Ol 

10 Nisan 2018 itibariyle, efsanevi Assassin’s Creed’in efsanevi usta karakteri Bayek dünyanın en popüler mobil ARPG’si Legacy of Discord – Öfke Kanatları‘nda sahneye çıktı.

Ubisoft ile yapılan lisanslama anlaşması üzerine Assassin’s Creed®’in efsanevi karakteri Ezio’dan sonra ikinci efsanevi suikastçı karakteri olan “Bayek” artık mobil oyun platformunda hayat buldu.  Assasin’s Creed serilerinden Revelations’da İstanbul semalarında kendine sık sık rastladığımız efsane Ezio karakterinden sonra Bayek, global oyun sekt öründe Aksiyon RPG alanında popüler olan Legacy of Discord oyununda  tüm Assasin’s Creed hayranlarının beğenisine sunuluyor. Türkçe yama ile ülkemizde de yayınlanan güncelleme ile, mobil oyunlarda, efsane bilgisayar oyunları karakterlerinin yer alması konseptine güzel bir örnek teşkil ediyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”15416″]

Mobil telefonlarda Bayek Deneyimi

Oyun içerisinde yer alan Metamorf sistemi ile 55. Seviye ve üstü oyuncular karakterlerine dönüşüm geçirme işlemini yaparak, efsane karakterlere çevirebilmektedirler. Türk Assasin’s sevenlerin gözdesi Bayek‘i de Metaform menüsü sisteminden aktif ettikten sonra oyun içinde kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bayek‘in gücü bir çok savaş alanında sizi rakiplerinize karşı ayakta tutacaktır.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Bayek, bu güncelleme ile göz kamaştırıcı özel efektlerle dramatik görünümünü ortaya çıkardı. Mısır progenitoruna dönüşürken oyuncular özel yeteneklerle savaşlarda ikramiye kazanacak.

Oyuna kazandırılan ilk yetenek Efsanevi Duruş’dır. Bu yetenek ile Metamorf sonrası karakteriniz 20% toplam hasar bonusu, 20% hasar azaltım bonusu ve 20% hareket hızı bonusu kazanır. Yeteneklerden diğeri olan Özel Yetenek ile kısa süreliğine karakteriniz duraksayarak güç konsantrasyonu ile alandaki tüm düşmanlara yıkıcı bir saldırı yaparak 200% DMG verir ve yanma ekisi uygulayarak geçerli HP’lerinin 4% oranında hasar verir. Yanma özelliği 4 saniye boyunca devam eder.

Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından indirilen Legacy of Discord – Öfke Kanatları, Bayek efsanesi ile yep yeni bir oyun deneyimini mobil kullanıcılara sunuyor.

Göz atın:   Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (4-10 Ocak 2021)

Legacy of Discord – Öfke Kanatları dünya çapında Yoozoo Games tarafından yayınlanan 3 boyutlu mobil bir Aksiyon Rol Yapma Oyunu’dur. 2016’nın sonlarında yayınlandıktan sonra, 190 ülkede 15 farklı dilde 70 milyon muhafız aynı evrende savaşa dahil oldu. App Store ve Google Play’e göre Legacy of Discord – Öfke Kanatları, 106 ülkede ve bölgede ilk 5 içinde yer alan oyunlardan biridir. LoD, hızlı bir şekilde Avrupa ve Amerika’da en çok hasılat yapan Aksiyon Rol Yapma Oyunu olmuştur ve Google Play ve App Store tarafından binlerce defa önerilmiştir.

Legacy of Discord  Assasin’s Creed güncellemesi detayları için: https://lod.gtarcade.com/tr/

Ubisoft Assasin’s Creed serileri hakkında detaylı bilgi için: https://www.ubisoft.com/en-us/game/assassins-creed/

YOOZOO Hakkında

Eski adıyla Youzu Interactive olarak bilinen YOOZOO Games, oyun yapımı ve dağıtımıyla uzmanlaşan küresel çapta bir eğlence firmasıdır. Şanghay’da bulunan merkezi yanı sıra Londra, Berlin, Hong Kong, Singapur ve diğer bir çok dünya şehrinde ofisleri bulunmaktadır. 2009’da kurulmasından sonra YOOZOO, bir çok başarılı oyun yayınlamıştır ve küresel çapta bir oyun firması olmuştur.

Resmi Web Sitesi: http://www.yoozoo.com

Global Oyun Portalı: https://www.gtarcade.com

Ubisoft Hakkında

Ubisoft, Assassin’s Creed, Just Dance, Tom Clancy’s oyun serileri, Rayman, Far Cry ve Watch Dogs gibi dünya çapında ünü yayılmış markalardan oluşan zengin bir porföye sahip lider bir üretici, yayıncı ve dağıtımcı oyun firmasıdır. Ubisoft’un dünyaya yayılmış oyun stüdyoları ve ofislerindeki ekipleri, konsollar, mobil cihazlar, tabletler ve bilgisayar dahil tüm popüler platformlarda özgün ve hatırlanabilir oyun tecrübesi sağlamanın sözünü vermektedir. Ubisoft, 2016-17 mali döneminde 1,46 Trilyon Avro’luk satış rakamlarına ulaşmıştır. Daha fazla bilgi için www.ubisoftgroup.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

©2018 Yoozoo Entertainment. Tüm hakları saklıdır. Assassin’s Creed, Ubisoft ve Ubisoft logoları Ubisoft Entertainment’ın ABD ve diğer ülkelerdeki geçerli markalarıdır.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu