TeknoDiot
     
     
     

League of Legends – League of Turkey E-Sporcu Ol

League of Legends - League of Turkey E-Sporcu Ol

Dünya çapında en aktif ve orjinal oyunlardan biri olarak bilinen League of Legends, strateji oyunları kategorisinde yer almaktadır. Oyunun yüksek temposu, gerilim dolu rekabeti ve inanılmaz heyecanıyla kendisine özgü bir imajı bulunmaktadır.

Bu nedenle pek çok oyun severin kısa zamanda gözdesi olmayı başarmıştır. Oyunun tasarımı ve metotları oldukça kullanışlıdır. Şampiyonlardan oluşan birbirinden farklı 2 takım, yine birbirinden farklı olan savaş meydanlarında ve çeşitli oyun modlarında birbiri ile mücadele eder. Oyun içeriği ve canlı turnuvalar sürekli güncellendiği için, oyunbazların hiç bir zaman sıkılmayacağı, yeni heyecanlara atılacağı çok güzel bir zaman dilimi geçirmek mümkündür.

[ilgiliicerik icerik_id=”13261″]

League Of Legends yani namı diğer lol, internet ortamında farklı platformlarda oynanan bir oyundur. Ancak her platformda oyun için geniş imkanlar sunulmamaktadır. www.loltr.org sadece oyunun ehli yani profesyonel oyuncuların bulunduğu bir sistem değildir. Site içerisinde bulunan espor, amatör bir lig oluşturarak, oyuncuların hem kendilerini geliştirmelerini sağlamakta, hem de ligde oynama fırsatı elde etmelerine olanak sunmakta. Oyuncular, oyun oynadıkları takımlara yerleştirilerek ligde mücadele veriyor ve buna ek olarak ise çabalarının karşılığında para kazanıyor. Ayrıca site içerisinde bulunan forum sayesinde, oyuncular arasında etkin bir iletişim kurmak da mümkün hale getirilmiştir. Forum içerisinde paylaşılan her konu için kişiler LTB bakiyeleri elde ederek, bu bakiyelerle oyun için gerekli olan rp ve skin satın alma imkanına sahip olmaktadır. Satın alınan rp ve skinler sayesinde oyunun en iyilerinden olmak hiç de zor değil!

Profesyonel anlamda oynanan epor’da olduğu gibi www.loltr.org sitesinde de maçlar canlı şekilde yayınlanmaktadır. Bu yayın sayesinde oyun hakkında daha fazla deneyim ve bilgi edinmek mümkündür. Bu da oyuncuların profesyonelliğe her geçen gün bir adım daha yakalaşabileceklerinin sinyallerini vermektedir. Eğer sizler de bu oyunda uzmanlaşmak istiyorsanız dünyanın en büyük amatör ligi olmaya hazırlanan loltr’de kendinizi geliştirmelisiniz. Oyuna başlamak için üye olmak yeterli olacaktır.

Ayrıca oyun hakkındaki en güncel gelişmeler platformda bulunan haberler kategorisinden yer almaktadır. Buradan oyun hakkındaki çeşitli taktikleri ve güncellenen yeni özellikleri öğrenmek mümkündür. Yeni arkadaş edinerek takım kurmak, farklı rakiplerle amansız mücadele vermek ve elde edilen zaferleri sitede bulunan forumda paylaşmak, sosyal bir ortamda kendinizi göstermek istiyorsanız bir an önce başlamanızı tavsiye ederiz

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PUBG, 1 Mayıs Güncelleme Notları

Serhan Durgutlu

İşte Karşınızda Sigma

Adil Anıl Öktem

The Light Keeps Us Safe Sistem Gereksinimleri

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.