League of Legends'ten 5. Yılına Özel Etkinlikler Düzenliyor! - TeknoDiot.com

League of Legends’ten 5. Yılına Özel Etkinlikler Düzenliyor!

Abone Ol 

En çok oynan mobaların başında Olan League of Legends  5 yıldır ülkemizdeki MOBA tutkunlarını doyurmakta.

takipçi satın al
takipçi satın al

League of Legends 5. yılı şerefine 1-10 aralık tarihlerinde Türk sunucularına özel etkinlikler düzenleyecek. Türk sunucularında oyunu oynayan kullanıcılar  Türk sunucularına özel olan “Oturmaya mı Geldik”, “Ortaya Karışık” ve  “Batsın Bu Kule” ismindeki  bu görevleri yaparak özel simgeler mavi özler ve sandıklar kazanabilirler ayrıca bu tarihler arasında 10 kostümde %55 oranındaki  özel indirimle satışta olacak.

https://teknodiot.com/pubgnin-mobil-versiyonu-yolda-fragmani-yayinlandi-6999.html

League of Legends'ten 5. Yılına Özel Etkinlikler Düzenliyor!

Oyunu oynamaktansa izlemeyi seviyorum diyenleri de düşünmüşler olacak ki Riot Games Türkiye’nin bir çok ilinde düzenlenecek olan Riot Point ödüllü internet kafe turnuvalarını izleyebileceksiniz.

Takımınız ile de bu turnuvalara da katılabilirsiniz  takımınızı  hazırlayıp buraya tıklayarak katılım sağlaya bilirsiniz. Son sürpriz olarak  Riot Games 5. yıla  özel vadinin muhtarlarını geri getiriyor  8 aralık cuma akşamı 21 de kullanıcılar ile buluşacak olan vadinin muhtarlarının canlı yayınını izlemenizi tavsiye ederiz.

Göz atın:   15 Bin TL'lik Sony α7R III ve iPhone X Karşılaştırması!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL