League of Legends'da Yeni Rün Dönemi Başladı - TeknoDiot.com

League of Legends’da Yeni Rün Dönemi Başladı

Abone Ol 

Bildiğiniz üzere oyunda eskiden rün ve kabiliyet olmak üzere iki ayrı kavram vardı. Şu an ise sadece rün adı verilen kabiliyet sayfaları var.

takipçi satın al
takipçi satın al

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan League of Legends’da yeni rün dönemi başladı. Eskisi gibi oyuna +20 AP ile başlayamıyoruz yani… Oyun daha farklı bir hal almış. Oyuna ilk girişte biraz yabancalaya bilirsiniz. 2018 yılı League of Legends oyuncuları için daha farklı olacak gibi görünüyor.

https://teknodiot.com/league-of-legends-yeni-sezon-yukselme-ligi-degisti-5530.html

Bunun haricinde artık itibar puanı yok onun yerine mavi öz var ve mavi özleri seviye atladığımızda kazanabiliyoruz. Ayrıca belirteyim seviye sınırı artık 30 değil. Bu konuda şu an size aktarabileceklerim bu kadar. Yeni rünlerin özellikleri ile ilgili gerekli araştırmayı yapar yapmaz tekrar burada olacağım. Ben gelene kadar GG WP dostlarım.

Göz atın:   Haftanın Mobil Duvar Kağıtları #1

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!