League of Legends’da Kar Savaşı Modu 8 Ocak Tarihine Kadar Erişilebilir - TeknoDiot.com

League of Legends’da Kar Savaşı Modu 8 Ocak Tarihine Kadar Erişilebilir

Abone Ol 

Yeni kostümler, görevler, ifadeler ve oyun modu hakkında her şey burada. 2017 Kartopu Savaşı etkinliği başlamıştı. Kar savaşı modu 2 Ocak tarihine kadar erişilebilir durumda.

takipçi satın al
takipçi satın al

League of Legends’a yeni gelen RURF modunda takım arkadaşlarınızla özel kar topu savaşları yapabilecek, kış temalı kostümleri kullanabileceksiniz. Bir çok kostüm, şampiyon ise bu modla daha da iyi görünüme kavuştu. Kartopu savaşları modunun tüm detaylarını hemen aşağıda bulunan bağlantıdan göz atabilirsiniz.

“Dondurucu bir soğuk rakiplerini bekliyor! League of Legends’in en havalı şampiyonlarını içeren bu buzlarla kaplı RURF modunda, 19 Aralık 2017 saat 19.00’dan 2 Ocak 2018 saat 18.55’e kadar yeteneklerini ve kartoplarını dört bir yana fırlat.

Bütün Kartopu Savaşı ve kış temalı kostümler bu oyun modunda açık. Ayrıca Kartopu Savaşı sırasında poro simgelerini seçerek her birine denk gelen poro kostümleriyle omuz omuza çarpışabilirsin.”

Göz atın:   Apple, Intel'in Modem İşi İçin 1 Milyar Dolar Ödeyebilir

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!