League of Legends'a Yeni Bir Mod Daha Geliyor! - TeknoDiot.com

League of Legends’a Yeni Bir Mod Daha Geliyor!

Abone Ol 

Riot Games’in sevilen oyunu League of Legends’a yeni bir mod daha geliyor. League of Legends resmi Twitter hesabından ilginç bir görsel attı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Resmi League of Legends Türkiye Twitter hesabından bir fotoğraf paylaşıldı ve bu paylaşılan görsel LoL’e yeni bir modun geleceğinin habercisiydi. Gelecek olan bu modun ismi ise Rasgele Eşya Modu olarak geçiyor.

Peki League of Legends‘e gelecek olan bu mod şampiyon seçiminde özgür olsak da eşyaları çekilişle çekeceğiz. Tank teemolar , Ap Jhinler ve kim bilir neler neler göreceğiz. Lakin Vayne gibi bir heroya Rabadon verilmesinin hiç bir işlevi olmayacağından Riot bununla ilgili bir düzenlemede yapacaktır eminiz.

https://teknodiot.com/apple-2017nin-en-iyilerini-acikladi-7380.html

Rasgele Eşya Modu Ne Zaman Geliyor?

Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da bu görsel yakın zamanda bu modu görebileceğimize işaret ediyor. LoL Türkiye resmi Twitter hesabından atılan tweet ise hemen aşağıda yer almaktadır.

Göz atın:   LoL Lee Sin Counter (CT)

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu