League of Legends'a Yeni Bir Mod Daha Geliyor! - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

League of Legends’a Yeni Bir Mod Daha Geliyor!

League of Legends'a Yeni Bir Mod Daha Geliyor!

Riot Games’in sevilen oyunu League of Legends’a yeni bir mod daha geliyor. League of Legends resmi Twitter hesabından ilginç bir görsel attı.

Resmi League of Legends Türkiye Twitter hesabından bir fotoğraf paylaşıldı ve bu paylaşılan görsel LoL’e yeni bir modun geleceğinin habercisiydi. Gelecek olan bu modun ismi ise Rasgele Eşya Modu olarak geçiyor.

Peki League of Legends‘e gelecek olan bu mod şampiyon seçiminde özgür olsak da eşyaları çekilişle çekeceğiz. Tank teemolar , Ap Jhinler ve kim bilir neler neler göreceğiz. Lakin Vayne gibi bir heroya Rabadon verilmesinin hiç bir işlevi olmayacağından Riot bununla ilgili bir düzenlemede yapacaktır eminiz.

https://teknodiot.com/apple-2017nin-en-iyilerini-acikladi-7380.html

Rasgele Eşya Modu Ne Zaman Geliyor?

Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da bu görsel yakın zamanda bu modu görebileceğimize işaret ediyor. LoL Türkiye resmi Twitter hesabından atılan tweet ise hemen aşağıda yer almaktadır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


YouTube Onay İşaretinden Daha Fazlasını Alıyor

Adil Anıl Öktem

Apex Legends Oyuncuları Kostüm Fiyatlarına Tepkili

Buğra Noyan

Haftanın Mobil Duvar Kağıtları #18

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.