League of Legends Havuz Partisi GittiGidiyor’a da Taşındı!

League of Legends’ın Havuz Partisi etkinliği, GittiGidiyor’da! Ağustos boyunca RP’den klavyeye, havludan güneş gözlüğüne kadar yazın lazım olabilecek çok sayıda üründe indirim League of Legends’cılarla buluşacak.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden bir tanesi olan GittiGidiyor’da LoL’cüleri sevindirecek haber geldi. GittiGidiyor Havuz Partisi kampanyasında havuz veya deniz kenarında dayanabilecek ürünlerin yanında laptop gibi yazı kuru ve gölge bir yerde geçirmesi daha ideal ekipmanlar da var.

[sp-related style=”dark” id=”27067″]

League of Legends Havuz Partisi GittiGidiyor’a da Taşındı! e-Ticaret Haberleri Foxngame League of Legends Haberleri

League of Legends RP’lerinde de indirimler söz konusu. Sponsorumuz olan Foxngame‘in resmi GittiGidiyor mağazasında League of Legends RP’leri indirimli olarak LoL oyuncuları ile buluştu.

Unutmadan söyleyelim, bu müthiş Kampanya Ağustos ayı boyunca sürecek, indirimlerin miktarı ve ürünlerin çeşitliliği bu sırada değişebilir o yüzden arada bir girip bakmakta fayda var. League of Legends oyuncuları, ilgilerini çekecek ürünlere (hem de indirimli olarak) bu kampanyadan ulaşabilir. Kampanya’da yer alan RP’leri ve diğer ürünleri buradan göz atabilirsiniz.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı