TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Oyun Haberleri » League of Legends Haberleri » League of Legends Havuz Partisi GittiGidiyor’a da Taşındı!

League of Legends Havuz Partisi GittiGidiyor’a da Taşındı!

League of Legends Havuz Partisi GittiGidiyor’a da Taşındı!

League of Legends’ın Havuz Partisi etkinliği, GittiGidiyor’da! Ağustos boyunca RP’den klavyeye, havludan güneş gözlüğüne kadar yazın lazım olabilecek çok sayıda üründe indirim League of Legends’cılarla buluşacak.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden bir tanesi olan GittiGidiyor’da LoL’cüleri sevindirecek haber geldi. GittiGidiyor Havuz Partisi kampanyasında havuz veya deniz kenarında dayanabilecek ürünlerin yanında laptop gibi yazı kuru ve gölge bir yerde geçirmesi daha ideal ekipmanlar da var.

[sp-related style=”dark” id=”27067″]

League of Legends Havuz Partisi GittiGidiyor’a da Taşındı!

League of Legends RP’lerinde de indirimler söz konusu. Sponsorumuz olan Foxngame‘in resmi GittiGidiyor mağazasında League of Legends RP’leri indirimli olarak LoL oyuncuları ile buluştu.

Unutmadan söyleyelim, bu müthiş Kampanya Ağustos ayı boyunca sürecek, indirimlerin miktarı ve ürünlerin çeşitliliği bu sırada değişebilir o yüzden arada bir girip bakmakta fayda var. League of Legends oyuncuları, ilgilerini çekecek ürünlere (hem de indirimli olarak) bu kampanyadan ulaşabilir. Kampanya’da yer alan RP’leri ve diğer ürünleri buradan göz atabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


League of Legends’dan Harika Bir Sinematik Daha

Buğra Noyan

LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimi (26- 29 Haziran)

Buğra Noyan

Android TV Alacaklara Hepsiburada’dan Büyük İndirim

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.