TeknoDiot
     
     
     

League of Legends 2017 Dünya Şampiyonası Final Maçları Ne Zaman?

League of Legends 2017 Dünya Şampiyonası Final Maçları Ne Zaman?

Dünyada milyonlarca oyuncusu olan bir oyundan bahsediyoruz. League of Legends’ın dünya şampiyonasının final maçları ne zaman olacak?

Dünyanın en çok oynanan oyunların başlarında gelen LoL’un dünya şampiyonası yaklaşıyor. League of Legends Dünya Şampiyonası’nın Finali 4 Kasım’da Samsung Galaxy ve SK Telecom T1 arasında geçecek.

https://teknodiot.com/bitcoinden-rekor-ustune-rekor-geldi-4838.html

League of Legends Dünya Şampiyonası’nda birbirinden kaliteli maçlar oyun severlere heyecanlı anlar yaşatıyor.League of Legends Türkiye Şampiyonu olarak Çin’de düzenlenen League of Legends 2017 Dünya Şampiyonasına katılmaya hak kazanan 1907 Fenerbahçe E-spor takımı turnuva da ne yazık ki bekleneni veremedi ve turnuvanın başların da elenmişti malesef. League of Legends 2017 dünya şampiyonası final maçları 4 Kasım’da yapılacak.

League of Legends 2017 Dünya Şampiyonası’nda nihayet final yolu göründü. Yapılan maçlar sonucunda son ikiye kalan isimler arasında SK Telecom T1 ve Samsung Galaxyoldu. SK Telecom T1 oyun severler’i şaşırtmayarak finallere yükselmeyi başardı.

League of Legends 2017 Dünya Şampiyonası Final Maçları Ne Zaman?

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Kingston, Ultra Yüksek Performanslı SSD Modelini Duyurdu

Uğur Aydemir

League of Legends Taktik Savaşları 9.24 Yama Notları

Uğur Aydemir

Xiaomi’nin Katlanabilir Telefonunun Patenti Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.