Küçükbakkalköy Arçelik Servisi Garantide İddialı

Modern yüzyılda teknolojinin hızlı gelişimi yaşamın her alanında önemli çözümler sağlayarak yaşam standartlarının çok daha kaliteli seviyelere ulaşmasını sağlıyor. Bu yüzden de günümüz modern çağında beyaz eşya teknolojileri yaşam alanlarının her noktasında yoğun şekilde kullanırken teknolojisiyle Arçelik markalı beyaz eşya ürünleri ön plana çıkıyor. Özellikle de Arçelik markalı bulaşık makineleri geniş hacimleri, düşük enerji tüketimleri ve kaliteli yıkama fonksiyonları ile daha çok tercih edilirken çeşitli arızalanmalar durumunda ise Küçükbakkalköy Arçelik Servisi tarafından profesyonel çözümler ile çok daha uzun süreli bir kullanım imkanı sunuluyor. Böylelikle Arçelik markalı bulaşık makinesi modelleri ile mutfaklarda çok uzun süreler kaliteli, hızlı ve kolay bir şekilde herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan bulaşık yıkamayı kolaylıkla gerçekleştirebilme imkanına sahip olunabiliyor.

Erenköy Arçelik Servisi gezici ekipleri aracılığıyla arıza başvurularında arızaya çok daha hızlı bir şekilde müdahalelerde bulunulabilmektedir. İleri nesil teknolojisi ve uzman ekipleri ile Arçelik markalı bulaşık makinelerinde karşı karşıya kalınan bulaşıkları iyi yıkamaması ve kirli bırakması sorununa yönelik olarak profesyonel çalışmalar ile kaliteli çözümler geliştiriyor. Teknik ekipler en kısa süre içerisinde ilgili noktaya ulaşarak, yanlarında bulunan ileri nesil teknolojiye sahip olan cihazlar ile arıza tespit çalışmalarına başlamaktadır. Her parçada gerekli olan testler ile arızanın en kısa süre içerisinde tespit edilmesi mümkün oluyor ki böylelikle bulaşık makinesinin çalışmamasının yarattığı mağduriyetin önüne geçilebilmesi de sağlanabilmektedir. Bu çalışmalar kapsamında teknik ekipler tarafından adım adım incelenen ve arıza testi uygulanan parçalar;

-Yıkama motorunun çalışıp, çalışmaması

-Fıskiyelerin dönmemesi

-Fıskiye deliklerinin tıkalı olması

-Bulaşık makinesinin deterjan ve parlatıcı almaması

-Bulaşıkların uygun biçimde yerleştirilmemesi

-Su basıncının düşük olması şeklinde listelenir.

Göztepe Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından bu şekilde sağlam çalıştırmaların gerçekleştiriliyor olması çok uzun süreler aynı veya benzer arızalanmalar dolayısıyla sorun ve mağduriyetler ile karşı karşıya kalınmamaktadır. Tüm bu parçalardan detaylı çalışmalar ile birlikte tespit edilen arıza çalışmalarında profesyonel uygulamalar ile arızanın giderilmesi sağlanırken, eğer arıza onarımı mümkün değil ise yedek parça ile değişimi gerçekleştirilir. Bu parça değişikliklerinde sadece orijinal Arçelik yedek parça kullanımı gerçekleştirilmektedir ki böylelikle son derece kaliteli bir şekilde arızanın giderilmesi ve makinenin ilk günkü performansında çalışması sağlanabilmektedir.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register