TeknoDiot
     
     
     

Kripto Para Borsası Thodex Android Uygulaması Google Play Store’da Yayında

Kripto Para Borsası Thodex Android Uygulaması Google Play Store’da Yayında

ABD’den aldığı FinCen MSB lisansıyla globalleşen Thodex, her an ve her yerde mobil cihazlardan işlem yapmaya olanak sunan Android uygulamasını Google Play Store’da yayınladı.

2017 yılında kurulan ve 2020 yılında ABD’den aldığı FinCen MSB lisansıyla globalleşen kripto para borsası Thodex, Android cihazlar için mobil uygulamasını Google Play Store’da yayınladı.

Rakipsiz komisyon oranlarıyla dikkat çeken Thodex’in mobil uygulaması sayesinde kullanıcılar, masaüstü cihazlara bağlı kalmadan mobil cihazları üzerinden kolaylıkla tüm işlemlerini ve tüm takiplerini anlık olarak yapabilecekler.

Yüksek güvenlikli altyapısı ve yenilenen arayüzüyle dikkatleri üzerine çeken Thodex, kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren kredi kartı ile alım, düşük komisyon oranları, Affiliate (Ortaklık) Programı, 7/24 çok dilli canlı destek, stop loss, fiyat alarmı ve Thodex API desteği ile yatırımcılara pek çok kolaylık sağlamaya başladı. Şimdi ise Thodex’in en merakla beklenen yeni özelliği tanıtıldı: Android cihazlar için mobil uygulama.

Google Play Store’da Yayında

Kripto Para Borsası Thodex Android Uygulaması Google Play Store’da Yayında

Thodex mobil uygulamasıyla kullanıcılar tüm verilerini istediği yerde ve istediği zamanda inceleyebilir, kripto para birimlerinin değişimlerini anlık olarak takip edebilir, alım-satım işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirip gerekli talimatları dilediği an verebilir. Kullanıcı kolaylığı göz önünde bulundurularak hazırlanan Thodex mobil uygulaması Android tabanlı cihazlar için buradan indirilebilir. Mevcut kullanıcı bilgileri ile erişilebilecek mobil uygulama ve daha birçok yeniliğin duyurusu için thodex.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Monster Notebook Firması Hakkında

Uğur Aydemir

Huawei Mate X2 Tasarımı Ortaya Çıktı!

Buğra Noyan

Bayram Harçlığını Paycell’den İsteyenler Kazanıyor!

Hüseyin Ceylan

4 yorumlar

Avatar
Hasan Özdemir 1 Nisan 2020 at 15:01

Koineks’in globale açılmasıyla gelen yenilikler kazancı arttırdı. Mobil uygulamanız ve ortaklık hizmeti süper oldu. Ama araba çekilişi için çok bekledik bence çekilişin başlamasını bekliyorum.

Cevap
Avatar
Ahmet Tosun 2 Nisan 2020 at 12:42

Borsalarda birikim olması şart aslında, birikim ve iyi borsa seçimi yatırım için en temel öge aslında. Borsaların alt yapısı da önemli ve iyi bir altyapıya sahip olan bir borsayı seçmek gerekir. Örnek Thodex hem erc20 sistemi hem de blockchain sistemi var. güzel bir stratejiyle bitcoin alım ve satımı yapılabilir. Ayrıca borsanın uygulaması olup olmadığına da bakılmalı. Güveni arttırmaktadır.

Cevap
Avatar
Kenan Ayak 6 Nisan 2020 at 15:55

Thodex borsasını röportajlarda ve videolarda görüyoruz, okuyoruz. Geniş çaplı bir yükselme de yaşadılar, tebrik ederim borsayı.

Cevap
Avatar
Demir Yuğur 7 Nisan 2020 at 23:29

Koineks’in bu değişimi çok işe yaramış ama genel olarak bakıldığında çoğu borsada sunulmayan avantajlar da var böyle devam etmeleri gelecek için sağlam zemin olacaktır.

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.