TeknoDiot
     
     
     

Kripto Para Borsası Rekora Ulaştı!

Kripto Para Borsası Rekora Ulaştı!

Artık her yerde kulağımıza gelen kripto para kelimesi borsada yer edinmeye başladı. Ayrı taraftan da kripto para borsası dünya üzerinde rekor bir seviyeye ulaştı. Son yılların en tartışmalı konusu kripto para!

Dünyada kripto para birimi son işlemlerle birlikte 700 milyar dolar seviyesine ulaştı. Kripto para borsası, gerçekten ülkemizde de gelişmeye başladı ve Bitcoin’in de rekor üstüne rekor kırması ile birlikte yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. 2018 yılında da kripto borsasında iyi bir haraketlenme olacak gibi. 2018 yılında ilk günlerinde de değerine değer kattı. 700 milyar dolar seviyesine ulaşan kripto para piyasası, dün değerine 42,5 milyar dolar daha kattı.

https://teknodiot.com/pubg-tarih-yazma-konusu-iddiali-8779.html

Kripto Para Borsası Rekora Ulaştı!

1385 tane kripto para biriminin bulunduğu bu borsanın 700 milyar dolar seviyesine ulaşmasında Bitcoin’in etkisi büyük. 257 milyar dolarla ilk sırada katkı sağlayan kripto para birimi Bitcoin oldu. Piyasanın %36,8’ini oluşturan Bitcoin, 24 saatlik piyasa hacmi 37,5 milyar dolar olarak hesaplandı. Bitcoin kripto para borsasının lideri ve arkadan gelen Ethereum geliyor. Bitcoin‘in günlük değişimi %13,98, Bitcoin Cash’in %18.70, Cardano’nun %30,50, Ripple’ın %15,16 ve Ethereum’ın %2,32 düzeyinde arttı. Bakalım 2018 yılı boyunca ne gibi değişikler olacak borsada.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei P40 Lite Yakında Türkiye’de Satışa Çıkıyor

Umut Bilgen

PlayStation 5: Dualshock 5, PlayStation 4 ile Uyumlu Olacak

Buğra Noyan

Yeni Samsung Galaxy Tableti Geekbench’te Görüldü

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.