Komisyonsuz Kripto Para İşlemleri Çok Yakında!

Robin Hood adındaki yeni Kripto Para platformu Şubat ayında kullanıma açılacak ve Kripto Para işlemlerinde komisyon alınmayacak.

Kripto Para dünyasını değiştirmeye hazırlanan ABD, Palo-Alto merkezli ‘Robin Hood‘ kripto para alışverişi sağlayan rakiplerinin aksine kullanıcılarından komisyon almayacak. Kripto para borsası gün geçtikçe gelişen bir ekonomi alanı ve bazı yerlerde artık tamamen kripto para geçmekte. Ülkemizde de oldukça yatırımcısı bulunan kripto paranın işlemleri yakın zamanda komisyonsuz işlemler uygulanacak.

Bitcoin Konusunda Türkiye Bir İlke İmza Attı

Komisyonsuz Kripto Para İşlemleri Çok Yakında!

Robin Hood, başlangıç olarak Bitcoin ve Ethereum ile başlayacak olan bu yeni maceraya ilerleyen aylarda diğer popüler kripto para birimlerininde bu platformda yer alacağını belirtti. Kısa sürede hızla popülerleşecek gibi gözüken Robin Hood adına yakışan bir konsept ile hızla geliyor.

Göz atın:   Kripto Para Borsası Rekora Ulaştı!
Abone Ol 

Bir Yorum

  1. Bu Bitcoin borsası ve muhabbeti çok karmaşık bir iş. Lakin bu işi sadeleştirmek hayre hoş bir fikir. Komisyon almamak, müşteri çekmek adına güzel bir hamle.. Şahsen ben memnun kaldım :)..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu