Koineks, Tether İşlemlerine Başladı!

Koineks, Tether (USDT) İşlemlerine Başladı!

Abone Ol 

Türkiye’nin en iyi kripto para borsa sitelerinden bir tanesi olan Koineks dün itibari ile koin piyasasında kabul gören Tether (USDT) işlemlerini başladığını duyurdu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Kripto Paralardaki yüksek ivmeli iniş ve çıkış hareketlerinde doğru pozisyonların alınabilmesi için gerekli tüm olanakları Koineks kullanıcılarına sağlamak için yine bir hizmete devreye soktu. Bu sebeple büyük kitleler tarafından kabul görülüp, yüksek hacim seviyeleri ile yatırım yapılan çeşitli kripto paralar Koineks borsasında listelenmeye devam ediyor.

Tether (USDT), büyük bir kitle tarafından uzun süredir kabul görmüş bir Kripto Paradır. Tether (USDT), volatilitenin yüksek olduğu kripto varlık piyasasında istikrar sağlamak için yaratılan benzersiz bir dijital para birimidir.  Bu dijital para biriminin yaratıcılarına göre, her bir Tether (USDT), ABD doları (USD) tarafından desteklenir.

Koineks, Tether (USDT) İşlemlerine Başladı!

Her bir Tether (USDT) fiyatı 1 dolar seviyesinde sabitlemeyi amaçlamaktadır. Kripto Para yatırımcılarına, istedikleri zaman yatırımlarını daha stabil bir para biriminde değerlendirebilmelerini sağlamaktadır.

[sp-related style=”dark” id=”18531″]

Koineks, Tether (USDT)’nin belli dönemlerde yatırım aracı olarak kullanılmasının doğru olduğuna kanaat getirdiği için borsada listelenmesine karar verilmiş durumda. 06.09.2018 Perşembe günü Saat 16:00’dan itibaren Tether (USDT) alış, satış ve yatırma, çekme işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

 

Göz atın:   Ethereum Hızla Yükseliyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu