TeknoDiot.com
   
   

Koineks, Tether (USDT) İşlemlerine Başladı!

Koineks, Tether (USDT) İşlemlerine Başladı!

Türkiye’nin en iyi kripto para borsa sitelerinden bir tanesi olan Koineks dün itibari ile koin piyasasında kabul gören Tether (USDT) işlemlerini başladığını duyurdu.

Kripto Paralardaki yüksek ivmeli iniş ve çıkış hareketlerinde doğru pozisyonların alınabilmesi için gerekli tüm olanakları Koineks kullanıcılarına sağlamak için yine bir hizmete devreye soktu. Bu sebeple büyük kitleler tarafından kabul görülüp, yüksek hacim seviyeleri ile yatırım yapılan çeşitli kripto paralar Koineks borsasında listelenmeye devam ediyor.

Tether (USDT), büyük bir kitle tarafından uzun süredir kabul görmüş bir Kripto Paradır. Tether (USDT), volatilitenin yüksek olduğu kripto varlık piyasasında istikrar sağlamak için yaratılan benzersiz bir dijital para birimidir.  Bu dijital para biriminin yaratıcılarına göre, her bir Tether (USDT), ABD doları (USD) tarafından desteklenir.

Koineks, Tether (USDT) İşlemlerine Başladı!

Her bir Tether (USDT) fiyatı 1 dolar seviyesinde sabitlemeyi amaçlamaktadır. Kripto Para yatırımcılarına, istedikleri zaman yatırımlarını daha stabil bir para biriminde değerlendirebilmelerini sağlamaktadır.

[sp-related style=”dark” id=”18531″]

Koineks, Tether (USDT)’nin belli dönemlerde yatırım aracı olarak kullanılmasının doğru olduğuna kanaat getirdiği için borsada listelenmesine karar verilmiş durumda. 06.09.2018 Perşembe günü Saat 16:00’dan itibaren Tether (USDT) alış, satış ve yatırma, çekme işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.