Sinirli Kadın, Kocasını eBay'den Satışa Çıkardı

Kocasına Sinirlenen Kadın, Kocasını eBay’den Satışa Çıkardı

Abone Ol 

Geçtiğimiz gün eBay üzerinde yer alan bir ilan karşısında internet alemi şok oldu. Almanya’nın Hamburg şehrinde yaşayan Dorte L. isimli bir kadın kullanıcının, kocasıyla anlaşamadığı için eBay’den satışa çıkardığı görüldü.

Dorte L kullanıcı adıyla eBay üzerinden kocasını ilan haline getiren öfkeli kadın, kısa süre içerisinde sosyal medyanın diline düştü. Kocasından bıktığını ve en geç Noel’e kadar kocasını satmak istediğini belirten Dorte, fiyat olarak da 18 euro düşündüğünü yazdı. Ancak açıklama kısmına “Fiyat pazarlığa açık. Ama takas yok” ifadesini eklemeyi de ihmal etmedi.

Birkaç gün içerisinde Almanya’da trend hale gelen kullanıcının ilanı Abendblatt gazetesinde haber yapıldı. Bu ana kadar kocasının ilandan haberinin olmadığını söyleyen kadın, eşiyle mutlu olduklarını ve bu ilanı yalnızca eğlence amacıyla açtığını ifade etti.

Kocasına Sinirlenen Kadın, Kocasını eBay'den Satışa Çıkardı

Bu Tarz İlan Açan İlk Kişi Değil

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

“İlan çok iyi karşılandı. Çok olumlu geri dönüşler aldım. Amacım eğlence içindi” şeklinde konuşan kadın, aslında internet üzerinde bunu yapan ilk kişi değil.

Daha önceden kız arkadaşını, karısını, büyükannesini eBay gibi platformlardan satışa çıkaran kişilere bir yenisi daha eklenirken Dorte L.’nin eşiyle mutlu olduğu dile getirildi. 7 yıldır evli olan çift, yeni yılı birlikte geçireceklerini söylerken her ailede bu tarz şakalaşmaların olabileceğinin de altı çizildi.

Kaynak: https://www.tamindir.com/haber/sinirli-kadin-kocasini-ebay-den-satisa-cikardi_41305

Göz atın:   Türkiye'de 2018 Yılında Google'da En Çok Neler Arandı?

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu