arama

Karşınızda Kırmızı iPhone X (VİDEO)

Kırmızı iPhone X nasıl olurdu? İşte bu sorunun cevabı videolu bir şekilde cevaplanmış durumda. Apple, AIDS ile mücadele kapsamında üretilen Product Red ürünlerine geçtiğimiz gün kırmızı iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerini ekledi. Ancak kırmızı iPhone X'dan henüz ses yok.
Karşınızda Kırmızı iPhone X (VİDEO)
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buğra Noyan Buğra Noyan

Kırmızı iPhone X nasıl olurdu? İşte bu sorunun cevabı videolu bir şekilde cevaplanmış durumda. Apple, AIDS ile mücadele kapsamında üretilen Product Red ürünlerine geçtiğimiz gün kırmızı iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerini ekledi. Ancak kırmızı iPhone X’dan henüz ses yok.

Apple’ın amiral gemisi olan iPhone X modelinin kırmızı versiyonu merakla bekleniyor. Product Red iPhone X için bir konsept videosu yayınladı. Kırmızı iPhone X’de çok şık durduğunu söylemek gerek. YouTube’da Concept Creator adındaki bir kanal iPhone X’in kırmızı konsept videosunu hazırlamış.

iPhone X’in arka tarafı bildiğiniz üzere cam kaplama, kırmızı rengin cam yüzeyde oldukça şık durduğunu söylemek gerek. Sadece uzay grisi ve gümüş renk seçenekleri yer alan iPhone X’un maalesef ki kırmızı rengi gelmeyecek gibi görünüyor. Ancak Apple’ın aniden çıkarabileceğini de unutmayın derim. Son olarak iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin Türkiye‘de 13 Nisan‘da 64 GB ve 128 GB sürümleri satışa sunulacağının altını çizelim. Hemen aşağıdan kırmızı iPhone X modelinin videosunu izleyebilirsiniz

TeknoDiot'u Facebook'tan Takip Edin!