Kinguin ve Crytek İşbirliği! - TeknoDiot.com

Kinguin ve Crytek İşbirliği!

Abone Ol 

Ünlü oyun geliştiricisi Crytek’ den oyunlarını direkt olarak oyunlara sunmak için büyük bir adım.

takipçi satın al
takipçi satın al

Büyük bir dijital oyun marketi olan Kinguin, Crytek ile anlaştığını duyurdu. Yapılan bu anlaşmaya göre Crytek, Kinguin.net adresinde kendi oyunlarının resmi satıcısı olacak ve fiyatlandırmayı kendi belirleyecek.

Bu anlaşma Kinguin açısından önemli anlaşma çünkü Crytek başarısıyla dünya çapında tanınan bir stüdyo ve Kinguin de resmi mağaza açan ilk geliştirici oldu. Crytek tarafında ise geliştirdiği oyunları hem platformun 6.5 milyon oyuncusuna doğrudan sunma hemde fiyatlandırmayı tek başına belirleme imkânını elde etmiş oldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”13625″]

Kinguin ve Crytek İşbirliği!

Kinguin’ in kurucusu ve CEO’ su olan “Viktor Wanli” Crytek ile yapılan bu anlaşma ile ilgili söyle konuştu;

“Kinguin’de daima oyun geliştiricilerinin kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortam yaratmayı hedefledik. Crytek gibi saygın bir stüdyonun da Kinguin’e katılması bu amacımızı gerçekleştirdiğimizin bir simgesi. Bu şartların diğer büyük geliştiriciler için de uygun olduğunun bir işareti. Kinguin’in kapılarının bizimle çalışmak isteyen tüm geliştiricilere açık olduğunu belirtmek istiyorum.”

Göz atın:   PlayerUnknown’s Battlegrounds Oyun İçi Eşyası Tam 1000 Dolar Oldu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu