Kim Olduğu Bilinmeyen Kişi 394 Milyon TL'lik Bitcoin Dağıtıyor! - TeknoDiot.com

Kim Olduğu Bilinmeyen Kişi 394 Milyon TL’lik Bitcoin Dağıtıyor!

Abone Ol 

Son günlerde bir hayli fazla yükselmesiyle dikkat çeken Bitcoin, hem dünya devletlerinin hem de özel şirketlerin ilgisini çekmeyi başarmıştı.

Büyük devletlerin de yakından takip ettiği Bitcoin için bugüne kadar yaşanmış oldukça garip bir olay yaşandı. Dünyaca ünlü forum sitesi Reddit üzerinden bir konu paylaşıp açıklama yapan kimliği belirsiz bir üye, yardım kuruluşlarına milyonlarca TL’lik Bitcoin dağıtacağını açıkladı.

Bu açıklamadan sonra ise deyim yerindeyse forumun Bitcoin bölümü karıştı. Bütün üyelerin dikkatini çekmesinden yana haliyle yöneticilerin de dikkatini çekti. Lakin henüz adı sanı belli olmayan bu kişinin bilgilerine Reddit forum yöneticileri de ulaşamamış durumdalar.

Kim Olduğu Bilinmeyen Kişi 394 Milyon TL'lik Bitcoin Dağıtıyor!

Konu üzerinden açıklama yapan bu gizemli şahıs, bir yatırımcı olduğunu ve elindeki 5057 adet Bitcoin’i yani 394 milyon 344 bin 890 TL’yi yardıma ihtiyacı olan kişilere bağışlayacağını söyledi. Pineappel Fund adı verdiği bir sistem de geliştiren bu yatırımcı, ilk başta yardım kuruluşları olmak üzere dünya genelinde bütün yardıma ihtiyacı olanlara bu sistem üzerinden bağış Bitcoin göndereceğini belirtti.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Forum üzerindeki beyaz şapkalı hackerlar (iyi niyetli bilgisayar korsanları) bile devreye girerek bu gizemli şahsı araştırmaya başlamışlar. Fakat herhangi ne bilgiye ne de bir imzaya ulaşamamışlar. Bu kadar gizemli olunca haliyle bu şahıs dikkatleri daha da çekmiş durumda. Bakalım bu kişi ortaya çıkacak mı bekleyip göreceğiz.

Kaynak: MK

Göz atın:   Huawei Mate X'in Tasarımı Aniden Değişti!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu