Kendisi Küçük, İşlevi Büyük Laptop Soğutucusu İncelemesi

Laptop Soğutucusu

Laptop kullananların evlerinde, ofislerinde her zaman Laptop’un altına büyük bir soğutucu araç vardır. Büyük aracı unutun ve şu incelediğimiz ürüne bakın.

Laptop kullananların evlerinde, ofislerinde her zaman Laptop’un altına büyük bir soğutucu araç vardır. İşte o büyük aracı unutun çünkü artık mini soğutucu ile daha kolay hale gelmekte. USB kablo ile çalışan bu mini soğutucu içinde bir fan ve emici sayesinde Laptop’unuzun fan çıkışına bu ürünü koyuyorsunuz ve daha sonra bu ürün içinde emicisi sayesinde vakum diyelim, vakum ile birlikte içerideki sıcak havayı alıyor ve ve dışarı atıyor o sırada atarken de soğuk havayı içeri üflüyor. Ürünü satın almak için tıklayın.

Cihazın yan tarafında USB girişi (Güç için) ve birde fan ve vakum emiciyi ayarlamak için bir ayarlanabilir tuş bulunuyor. Lafı fazla uzatmadan incelediğimi bu soğutucunun videosunu izleyin. Sorularınız olursa yorum atabilirsiniz. Son olarak ürünü AliExpress üzerinden sipariş ettik. İyi seyirler.

YouTube Kanalımıza Abone Olun!

Buğra Noyan1134 Posts

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember me Lost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register