Kendisi Küçük, İşlevi Büyük Laptop Soğutucusu İncelemesi - TeknoDiot.com

Kendisi Küçük, İşlevi Büyük Laptop Soğutucusu İncelemesi

Abone Ol 

Laptop kullananların evlerinde, ofislerinde her zaman Laptop’un altına büyük bir soğutucu araç vardır. Büyük aracı unutun ve şu incelediğimiz ürüne bakın.

Laptop kullananların evlerinde, ofislerinde her zaman Laptop’un altına büyük bir soğutucu araç vardır. İşte o büyük aracı unutun çünkü artık mini soğutucu ile daha kolay hale gelmekte. USB kablo ile çalışan bu mini soğutucu içinde bir fan ve emici sayesinde Laptop’unuzun fan çıkışına bu ürünü koyuyorsunuz ve daha sonra bu ürün içinde emicisi sayesinde vakum diyelim, vakum ile birlikte içerideki sıcak havayı alıyor ve ve dışarı atıyor o sırada atarken de soğuk havayı içeri üflüyor. Ürünü satın almak için tıklayın.

Cihazın yan tarafında USB girişi (Güç için) ve birde fan ve vakum emiciyi ayarlamak için bir ayarlanabilir tuş bulunuyor. Lafı fazla uzatmadan incelediğimi bu soğutucunun videosunu izleyin. Sorularınız olursa yorum atabilirsiniz. Son olarak ürünü AliExpress üzerinden sipariş ettik. İyi seyirler.

YouTube Kanalımıza Abone Olun!

Göz atın:   Huawei MateBook X Pro 2021 Türkiye'de Satışta!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu