TeknoDiot.com
   
     

Kazanç Sağlayan Emlak Sitesi: KonutKazanç.com

Kazanç Sağlayan Emlak Sitesi: KonutKazanç.com İnternet Haberleri Sponsorlu

İnternet üzerinden para kazanmak artık KonutKazanç ile daha kolay. KonutKazanç bir oyun aslında, ücretsiz bir web oyunudur. Oyun oynarken kazanç sağlayabilirsiniz.

KonutKazanç oyunu Konut satın alarak, kirayı toplamanız üzerine kurulmuştur. Kasanız dolduğu zaman konutlarınız kira üretimi durur, Konutların elektrik gideri size aittir. Konutlarınızdan gelen kira gelirinizden düşerek size net kazanç elde eder. KonutKazanç oyununda kira gelirlerinizi dilerseniz TL çevirerek para çekebilirsiniz. Dilersenizde kazançlarınızla tekrar konut satın alarak kira gelirinizi yükseltebilirsiniz. KonutKazanç’da 7/24 Altın satın alabilme imkanı da mevcut. Kazançlarınızı TL (Türk Lirası) çevirerek istediğiniz zaman da çekim gerçekleştirebilirsiniz. Kolay yoldan gelir elde edebiliyorsunuz.

Nasıl Kazanç Sağlarım?

Gayrimenkul kazançlı ancak sıcak para ihtiyacı olan bir sektördür. Canlı para ile piyasa değeri 200.000₺ lik bir daireyi 150.000₺ nakite bile alabilirsiniz. Bu yüksek kazanç değerli yatırımcı üyelerimiz ile paylaşıldığında dahi sistem kazanç sağlıyor.

KonutKazanç sayesinde gelir sağlayabiliyorsunuz, peki nasıl mı? Hemen konutkazanc.com‘a giriyorsunuz ardından ücretsiz kayıt oluyorsunuz. Konutlar Alın , Kiraya verin kazançları toplayın ! Başlangıçta 35 Altın değerinde Konut ücretsiz verilecektir. Tabi ki kiralardan gelen ücreti toplamayı unutmuyorsunuz. Konutlarından gelen kirayı toplamayı unutma kasan dolduğu zaman konut kira üretmeyecektir. Şuanda KonutKazanç’da toplam 5200 aktif oyuncusu bulunuyor, ayrıca iyi bir büyüme hızına sahip %95 oranı ile büyümeye devam ediyor. Oldukça güvenilir olan KonutKazanç’ın vergi levhası da bulunmakta. Türkiye ofisleri de bulunmakta. Daha fazla detay için konutkazanc.com‘u ziyaret edebilirsiniz.