Kaynarca Arçelik Teknik Servisi

Teknik servis dendiğinde Pendik Kaynarca civarında her bir noktaya ulaşan servis ağımız, hızlı, güvenli, müşterinin sorunlarını çözmeye ve ne istediğine kulak vermeye odaklı, servislerimiz siz değerli müşterilerimizin daima hizmetinde yer almaktan gurur duymuştur. hizmetimizi her an dikkat katarak yapmamız işimizi ne derece ciddiye aldığımızın bir göstergesi. Bu yüzden müşteri memnuniyetini hedef edinmiş Kaynarca Arçelik servisi talep ettiğiniz her an hizmetinizde.

Cihazlarda meydana gelen arıza çoğu insanın başına ağrıtır. Beklenmedik arızalar birçok işinizin ertelenmesine ve hatta iptal edilmesine sebep olabilir. Hayatımızı bu denli etkileyen ani arıza meydana gelme durumunda işin büyük teknik servis veren hizmet noktasında biter. Müşterinin arızayı onarma talebine anında ve hızlı cevap vermesi bu noktada son derece önemli çünkü örneğin kış aylarında bozulan kombinin tabiri ne kadar bekletilir ise kombi sahibine bir o kadar mağduriyet olarak geri döner keza bu beyaz eşya ve buna bağlı elektronik eşyalarda da geçerli. Bu yüzden biz Taşdelen Arçelik servisini arayıp arıza onarım talebinde bulunduğunuzda, isteğinize doğrudan cevap vererek ilk önce sorunu kendiniz çözebilir misiniz diye yapmanız gerekenleri anlatıyoruz. Daha sonra arıza sizin halledemeyeceğiniz durumda ise size hiç vakit kaybetmeden servis ekibimizi gönderiyor sorunu en kısa sürede çözmeye gayret ediyoruz. Servis ekiplerimiz meydana gelen sorunu çözüme kavuşturmaya odaklı bu konuda en iyi eğitimi almış tecrübeli ekipten oluşmakta.

Bunun yanı sıra güler yüzlü olmaları ekibimizin ayrıcalıklı özellikleri. Hiç çekinmeden sormak istediğiniz her şeyi sorabilir ve yanıt bulabilirsiniz. Öte yandan iş yetkili servise düşmeden önce sizin de yapmanız ve dikkat etmeniz gereken önemli bir husus var o da büyük ve beklenmedik arızalara sebebiyet vermeden önce cihazın rutin bakımını yaptırmalısınız. Çünkü araştırmalarımız bize diyor ki sahip olunan cihaz yılda en az iki defa bakım ister. Bu bakım yaptırılmadığı taktirde ilerde cihazın daha büyük sorun yaşamasına ve hatta kimi zaman dönüşü olmayan hasarlar vermesine sebep olur. bu yüzden sizde cihazınızdaki arızayı büyütmeden Bulgurlu Arçelik servisini arayarak bakım talebinde bulunabilirsiniz.


Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, profesyonel olarak grafik tasarım işleriyle uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı