Katlanabilir iPhone Konsept Görüntüleri - TeknoDiot.com

Apple’ın Katlanabilir iPhone Konsepti Göz Kamaştırıyor

Samsung’un ilk katlanabilir telefonu 20 Şubat’ta tanıtılmıştı. Galaxy Fold’dan ilham alan katlanabilir iPhone konsepti göz alıcı bir cihaz ortaya koyuyor.

ve ödemeye hazır olanlara ulaşmaktan sadece birkaç ay uzakta, 2000 $ fiyat etiketine yakın ağır. Türünün ilk örneği olan her üründe olduğu gibi, geniş bir yelpazede görüşler dağıldı. Bazı insanlar Galaxy Fold‘un cilalanmasının nasıl göründüğüne ve performans gösterdiğine şaşırırken, diğerleri onu çok hantal ve kullanışsız buldu.

Samsung sözüne sadık kalırsa, katlanabilir yeni modellerini düzenli olarak görmeye başlayacağız, yani ilk cihazda gördüğümüz hataların çoğu en sonunda halledilir durumda olduğunu açıkça söyledi. Ayrıca, birkaç üreticinin yapımında benzer cihazlara sahip olduğunu ve yeni bir akıllı telefon segmentinin şekillendirilmesine yardımcı olduğunu zaten biliyoruz.

Katlanabilir iPhone gelebilir!

Bunu akılda tutarak, insanlar doğal olarak, Apple’ın katlanabilir trende uyacak mı merak konusu açıkçası. Cupertino’nun bu tür bir ürün için çalıştığını, sadece premium ürünler sunmak istediğini düşünen mantıklı olduğunu ve 2000 dolar fiyat etiketinin kesinlikle Apple için çekici olduğunu öne süren patentler gördük. Tabii ki, cihazın gelişimine ilişkin resmi bir onaylama işlemi, piyasaya sürülmesinden sadece birkaç ay öncesine kadar, hatta o zaman bile gerçekleşmeyecek.

Bu, konsept tasarımcılarının hayal gücünü işe koymalarını ve bize katlanabilir bir iPhone’un nasıl görünebileceğini gösteren kavramları göstermekten vazgeçmiyor.Mevcut nesil iPhone’lar, katlanabilir ekranlar ve delikli kameralar arasında ilginç bir karışım sergiliyor. Bazı Apple’ın katlanabilir iPhone modeli için konsept modelleri paylaşıldı. İşte bu tasarımlardan birkaçı;

Apple'ın Katlanabilir iPhone Konsepti Göz Kamaştırıyor Apple'ın Katlanabilir iPhone Konsepti Göz Kamaştırıyor Apple'ın Katlanabilir iPhone Konsepti Göz Kamaştırıyor

Apple'ın Katlanabilir iPhone Konsepti Göz Kamaştırıyor

Göz atın:   Motorola One Macro Gelecek Hafta Hindistan'da Piyasaya Sürülecek!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu