TeknoDiot
     
     
     

Katlanabilir Akıllı Telefon Tanıtıldı: ZTE Axon M

Katlanabilir Akıllı Telefon Tanıtıldı: ZTE Axon M

ZTE markasını genellikle operatör firmalarının akıllı telefonlarını üreten bir firma olarak görenleriniz vardı. 

Ancak ZTE’nin keni akıllı telefonları da mevcuttur. ZTE dün tanıttığı farklı bir tasarıma sahip akıllı telefonu ile kullanıcılarının karşısına çıktı. ZTE’nin yeni akıllı telefonu ZTE Axon M adında ve bu akıllı telefon diğer akıllı telefonlardan epeyce farklı.

:: Apple’a Milyon Dolarlık Ceza!

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Haritasının Görselleri Yayınlandı

ZTE Axon M neden mi diğerlerinden farklı? Haberin başlığından da anlaşıldığı üzere ZTE Axon M katlanabilir yapısıyla ilginç bir telefon olarak Amerika’daresmiyet kazandı.

Katlanabilir Akıllı Telefon Tanıtıldı: ZTE Axon M

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZTE Axon M modelinde iki adet Full HD çözünürlüğünde 5.2 inç büyüklüğünde ekran yer alıyor. Bu iki ekran açıldığında 6.75 inçlik bir devasa ekrana dönüşüyor. Ancak ne yazık ki kalın çerçeveler nedeniyle hoş bir görüntü sunmuyor bazı kullanıcılar için. ZTE, Axon M modeli için farklı ve özel bir arayüz geliştirmiş durumda. 4 farklı kullanım seçeneği sunan telefonu, iki ekranı tek ekran gibi, aynı içeriği iki ekranda, iki ayrı uygulamayı iki ayrı ekranda yada tek ekranlı olarak kullanabiliyorsunuz.

İşlemci tarafında Qualcomm’un Snapdragon 821 isimli işlemcisi yer alırken, 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanını kullanıcılarına sunuyor. Katlanabilir bir yapıda olan ZTE Axon M, tek bir kameraya sahip ve bu kamera tam 20 MP çözünürlüğe sahip. ZTE Axon M modelinde 3180 mAh kapasiteli bir batarya mevcut.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Efsane Android ve iOS’a Geliyor: Tekken

Buğra Noyan

Yandex Navigasyon’dan Görsel Yenilik!

Buğra Noyan

Google Pixel 2 XL Tanıtıldı! İşte Tüm Özellikleri!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.