«
Katlanabilir Akıllı Telefon Tanıtıldı: ZTE Axon M Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

ZTE markasını genellikle operatör firmalarının akıllı telefonlarını üreten bir firma olarak görenleriniz vardı. 

Ancak ZTE’nin keni akıllı telefonları da mevcuttur. ZTE dün tanıttığı farklı bir tasarıma sahip akıllı telefonu ile kullanıcılarının karşısına çıktı. ZTE’nin yeni akıllı telefonu ZTE Axon M adında ve bu akıllı telefon diğer akıllı telefonlardan epeyce farklı.

:: Apple’a Milyon Dolarlık Ceza!

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Haritasının Görselleri Yayınlandı

ZTE Axon M neden mi diğerlerinden farklı? Haberin başlığından da anlaşıldığı üzere ZTE Axon M katlanabilir yapısıyla ilginç bir telefon olarak Amerika’daresmiyet kazandı.

Katlanabilir Akıllı Telefon Tanıtıldı: ZTE Axon M Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZTE Axon M modelinde iki adet Full HD çözünürlüğünde 5.2 inç büyüklüğünde ekran yer alıyor. Bu iki ekran açıldığında 6.75 inçlik bir devasa ekrana dönüşüyor. Ancak ne yazık ki kalın çerçeveler nedeniyle hoş bir görüntü sunmuyor bazı kullanıcılar için. ZTE, Axon M modeli için farklı ve özel bir arayüz geliştirmiş durumda. 4 farklı kullanım seçeneği sunan telefonu, iki ekranı tek ekran gibi, aynı içeriği iki ekranda, iki ayrı uygulamayı iki ayrı ekranda yada tek ekranlı olarak kullanabiliyorsunuz.

İşlemci tarafında Qualcomm’un Snapdragon 821 isimli işlemcisi yer alırken, 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanını kullanıcılarına sunuyor. Katlanabilir bir yapıda olan ZTE Axon M, tek bir kameraya sahip ve bu kamera tam 20 MP çözünürlüğe sahip. ZTE Axon M modelinde 3180 mAh kapasiteli bir batarya mevcut.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *